"U Pana Jacka wymieniam olej od 8 lat we wszystkich autach. Pierwszy raz trafiłem tam przypadkiem, natomiast rzecz, która mi się od razu rzuciła w oczy to czysta podłoga. Jak na serwis olejowy jest to niebywałe - Pan Jacek każdą przypadkową kroplę od razu ściera. Chociaż trzeba przyznać, że przy takiej staranności rzadko się zdarza, żeby coś...",
Radek
"Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiłem tam wcześniej passata B3 a teraz samochód żony i swój. Nie były to wielki naprawy ale jak to jest w starych samochodach rdzy troszkę było. Lakiernik widać zna się na robocie. Autko idealnie zrobione i polecam. Brakowało jakieś kawy ale przecież to nie piekarnia czy cukiernia. Serdecznie polecam i ceny...",
Krzysztof, Mercedes 300 D orac mercedes coupe
"Szybka obsługa, dobry miły kontakt, serwisuję u nich swoją carismę i jak do tej pory wszysko w jak najlepszym porządku, mogę zdecydowanie polecić",
marcin, carisma
"Bardzo profesjonalny warsztat. Usługa wykonana bez zarzutu. Pełna informacja i komunikacja odnośnie naprawy i terminów. Bardzo dbają o klienta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100 %!!!",
Amy, Opel Astra
"Mój osobisty mechanik. Dostałem namiary z polecenia. Od 4 lat robię tam naprawy i zawsze profesjonalnie robią.
Od razu wiadomo jaki koszt, jeśli coś po drodze się znajdzie dostaje info telefonicznie o koszcie i czekają na decyzję czy robić czy nie.",
Tig3r, Mondeo MK3 kombi TDCI 2.0 2003
"Citroen Xantia 2.0 HDI hydroactiv . miałem wyciek oleju z zawieszenia ciekło z 8 m-cy
Nikt nie chciał się podjąć naprawy.przyjechałem do p.Lipko i naprawa od ręki 3 wyrazy o naprawie szybko tanio 8 solidnie.",
andrzej, citroen Xantia II hdi
"Trafnie zdiagnozowane usterki w moim fordzie /przednie zawieszenie/ solidnie naprawione , wymienione części /końcówki i łożysko /. Zdecydowanie polecam ten zakładzik. Ceny też nie zwalają z nóg.",
Jan Nowak, ford mondeo mk3
"Samochód nie mial mocy, nie poszli na skróty żeby wymienić wtryski i co dalej, sprawdzili i wymienili wiazke,polecam ",
Badyl, Citroen
"Miałam kolizję ( prawie 100 km od Wrocławia). Auto miało zostać naprawione z OC sprawcy. Serwis zabrał auto i podstawił auto zastępcze na okres naprawy. Do naprawy nie doszło z powodu decyzji ubezpieczyciela o szkodzie całkowitej, ale auto zostało mi odwiezione przez serwis na wskazane przeze mnie miejsce. Dziękuję pracownikom, z którymi miałam...",
Dorota , Mitsubishi colt
"Prawdziwy fachowiec, rzetelny i solidny, z dużym zasobem wiedzy. Można mu powierzyć auto z pełnym zaufaniem - niezwykle uczciwy.",
kobzacz, Fiat 126p, Uno, CC, Opel Corsa B, Mercedes 190, Sk
"Jeśli w jakimś warsztacie czegoś nie potrafią naprawić lub zdiagnozować, to ten Pan to naprawi. W dodatku w niższej cenie jak u innych. POLECAM!",
wtyku, Mazda 323F, Audi A3, Ford Fiesta, Fusion. Mazda MX
"Wielka wiedza w temacie marki Mercedes. Jeżeli jest termin umówiony wszystko zrobione na czas . Zawsze telefonicznie ustalenia jeżeli wynikło coś więcej w naprawie. Proponowane części nowe ,zamienniki lub regenerowane, tak wiec można naprawę wykonać za rozsądne pieniądze
Gorąco polecam ten warsztat posiadaczom mercedesa",
Chris, e- klasa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...