"Od kilku lat korzystam z usług Pana Radosława. Dotychczas zawsze byłem zadowolony. Polecam i Pozdrawiam.",
Jarek, Fabia, Yaris, ix35
"Problemy dotyczyły nierównej pracy silnika, braku mocy, zapieczonego bębna oraz wymiany wahaczy zawieszenia tylnego. Naprawa wykonana w terminie i o wszystkich dodatkowych kosztach i wymienianych częściach byłem informowany telefonicznie i Panowie brali się za to dopiero po konsultacji ze mną - żadnych ukrytych kosztów.
Opinia napisana na...",
Bartosz B., Mistubishi Colt 1.3 99'
"-
Bardzo szybka diagnoza, a co najważniejsze - za darmo.
W dzisiejszych czasach to się na prawdę ceni!
Jeżeli w przyszłości pojawi się problem z turbiną to na pewno tam wrócę.",
Bojko, VW Passat B5, 1,9 TDI, 130 KM
"Bardzo dobry kontakt oraz pełen profesjonalizm od początku do końca. Życzliwe podejście. Zdecydowanie polecam.",
mich.mich, Honda Civic
"Samochód zawsze naprawiony na czas. Cenowo też super. Dla mnie super mechanik. W szczególności Pan Krzysztof. ",
Kamil, VECTRA
"Największym minusem tego warsztatu to ciągły brak wolnych miejsc i konieczność zapisywania się na listy kolejkowe na 2-3 tygodnie wcześniej - jednak jakość obsługi jest dobra oraz cena jest uczciwa. Polecam.",
din0, Audi A4 B6 2.0 FSI
"Wymiana opon w umówionym terminie i o umówionej godzinie, wszystko jak najbardziej ok.",
Wojtek, Volvo V50 2.0 Diesel 2007
"Sprawny serwis olejowy za przystępną cenę. Dobrze z terminami, umówiłem się z dnia na dzień. ",
Volodymyr, Chevrolet Matiz
"Wszytko ok. Wrócę na pewno i mogę szczerze polecić ten warsztat.",
MarJ, Audi A6 C5
"Jestem bardzo zadowolona z tego serwisu miałam problem z passatem b6 2008r. Problem polegał na zapalaniu się od czasu do czasu kontrolki od hamulca ręcznego ponoć w tym aucie jest jakiś elektryczny. Z polecenia znajomego trafiłam do tego pana gdy po wizytach w kilku warsztatach rozłożyli ręce a ja załamałam się. Diagnoza bardzo szybko.Wymienił...",
Basia
"Dobra komunikacja z Panem Damianem.Kompetentny mechanik sumienny poprawił wcześniejszą niedoskonałą naprawę.Czas wykonania super.
Napewno wrócę z następnymi usterkami.",
Adam., Skoda Fabia 1.4 TDI OLEJ NAPĘDOWY 2006
Warsztat samochodowy "GEARS" - BUS SERVICE
Nowy na DobryMechanik
Leona Popielskiego 7, Krzyki, Wrocław
"Chciałem polecić ten serwis! Przywiozłem swoją Toyotę RAV4 z problemem hamulców. Zespół szybko zdiagnozował usterkę i ją naprawił. Teraz czuję się znacznie bezpieczniej. Gorąco polecam!",
Maks, Toyote
"Najwyższa jakość , profesjonalizm , szybkość i czystość. Super PREZENTY. POLECAM",
Edyta, Volkswagen
"Dostałem mercedesa 115 od ojca na 18 urodziny auto było zaniedbane i korozja ostro chrupała oddałem go do Tomka na odrestaurowanie po miesiącu odebrałem prawdziwego oldtaimera jestem bardzo zadowolony zjego pracy ,polecam go wszystkim .",
Paweł
"Miałem problem z ciśnieniem oleju. Panowie poradzili sobie bez problemu. Okazało się zatkane sitko przez nagar. Wszystko zostało wyczyszczone, smog wymieniony. Silnik został przepłukany i zalany nowym olejem. Jestem bardzo zadowolony z jakości i obsługi. Bardzo dużo cennych rad. Na pewno wrócę jak tylko będę musiał :) każdemu polecę ten zakład....",
dawid, Ford Focus mk2 1.6 TDCI
"Polecam. Panowie szybko i skutecznie zdjagnozowali co boli moje auto. Naprawa profesjonalna i bardzo szybka. Polecam w 100%.",
Łuki, Skoda Octavia
"Po latach walki ze [wymoderowano] w warsztatach w końcu trafiłem na człowieka rzetelnego, uczciwego i kulturalnego. Zdecydowanie rekomenduję - profesjonalnie, dokładnie, cenowo bez naciągania rzadko coś takiego się zdarza. Widać, że właściciel lubi to co robi i zna się na tym a swój biznes buduje na uczciwości i solidnej robocie. Na 100%...",
Jerzy, Mercedes B - Brabus
"czwarte auto serwisujemy u tego Mechanika. Próbowaliśmy napraw u lokalnych mechaników (mieszkamy poza Wrocławiem) ale zawsze wracamy do Kuby :)
Zawsze wytłumaczy co i jak a jak wyjdzie coś w trakcie naprawy to zawsze dzwoni z zapytaniem robić czy nie robić :)
Poleciliśmy Go wielu naszym znajomym i też są bardzo zadowoleni",
zadowoleni, KIA; AUDI A; AUDI A4; VW PASSAT
"Z mojego doświadczenia - dałem do naprawy w tym miejscu poprzednie auto i obecne, którym jeżdżę - nie miałem problemów żadnych a robota wykonana bardzo dobrze. Przychodzisz, mówisz co jest / może być nie tak z autem albo co chcesz żeby było zrobione - szef - konkretny, uczciwy i otwarcie mówi co i jak - umawiasz się na konkretny dzień i godzinę...",
Radek, Mitsubishi ASX
Zapraszamy do naszego warsztatu. Oferujemy naprawy samochodów osobowych wszystkich marek. Każdy klient może liczyć na fachowe naprawy. Zachęcamy do umawiania wizyt przez formularz online na: serwis klimatyzacji diagnostykę...
"Bardzo miła atmosfera, mechanicy się znają na swoje rzeczy, polecam ",
Roman, Audi a3
"Naprawy wykonywane fachowo, warsztat we własnym zakresie załatwia niezbędne elementy samochodowe do naprawy lub wymiany",
wojtek, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...