"Najlepszy team mechaników, konkretny, bez sciemy i naciagania na niepotrzebne wymiany.Trafne diagnozy i rzetelny plan naprawy Bardzo dobra cena uslugi w stosunku do jakosci.
Polecam ",
Programista , Renault
"Do tej pory jeździłem do nich na Karkonoską i postanowiłem sprawdzić ich nowe miejsce - taki mały test:) Miejsce jest znacznie bardziej wypasione. Nowy budynek i więcej usług - geometrię też robią, a nie mieli tego u siebie wcześniej. Ceny nie podnieśli (robiłem olej i hamulce), a jakość jak dotąd, raczej w porządku, chociaz widac ze sie...",
J_I, Mazda 6
"Warsztat wyszukany w internecie i bez rozczarowań. Jestem w pełni zadowolona z usługi. Cena przystępna. Mogę z czystym sumieniem polecić. Nie zostałam potraktowana jak baba w większości warsztatów za co duży plus, i podziw za cierpliwość co do tłumaczenia wykonywanych czynności. ",
Kasia, Ford Fiest MK4
"fachowa diagnoza i szybka wycena, umówiony termin, robota wykonana, polecam",
Norbi
"Szybka i profesjonalna naprawa na miejscu. Same pozytywy.",
Kamil, Ford Fiesta
"Czesc, warsztat naprawde w porzadku, nie dosc ze mi zrobili moja instalacje ktora nie chcieli sie podjac naprawy w innych, to jeszcze zrobili mi to na poczekaniu, moze akurat mialem szczescie. Tanio, szybko i profesjonalnie.",
baat, Toyota
"Uratowali mnie w dniu wyjazdu. Załatwienie nietuzinkowej opony i montaż należą się wyrazy uznania. Obsługa naprawdę dobra. Szczerze polecam.",
aniaj
"Bardzo dobrzy fachowcy i sprzęt, naprawiają prawie wszystko. Szczególnie Pan Krzysztof.
Polecam.",
Jachu
"Bardzo wygodny dojazd, przy samej obwodnice miasta! Naprawa samochodu na wyzszym poziomie ! Polecam!",
Petro
"Zgodnie z umową , punktualnie - bez żadnych uwag wykonana usługa",
Michał, Toyota VERSO 2014
ZAPRASZAMY CODZIENNIE OD 7.00-18.00 W SOBOTY 09.00-13.00 MECHANIKA, DIAGNOSTYKA, ELEKTRONIKA, PRZEGLĄDY, KLIMATYZACJA
"Fachowa wykonana wycena naprawy. Klimatyzacja nabita szybko i od ręki. Polecam ",
Pablo, Volkswagen Up 1.0 benzyna 2012
"Bardzo fachowa, tania i uczciwa obsługa. Wcześniej korzystałam z usług Spolmotu na Kochanowskiego i zdzierali ze mnie straszne pieniądze.",
Kami, daewoo
"Polecam wszystkim ten warsztat. Solidny właściciel nigdy się na nim nie zawiodłem.
Korzystam z napraw w tym warsztacie od ponad 10 lat. Ceny napraw bardzo atrakcyjne.
Przez ten cały okres zwracałem się z każdym najmniejszym problemem i nigdy nie zostawiono mnie z informacją, że tego nie wykonamy.",
elektro, Bora
"Nareszcie znalazłam warsztat w którym nie wyśmiewa się kobiety za niewiedzę a na dokładkę szybko i w miarę tanio można naprawić auto,poza tym panowie robią prawie wszystko przy samochodach i nie trzeba jeździć z warsztatu na warsztat.Zdecydowanie polecam",
Agnieszka, Opel Insygnia
"Jestem zadowolonym klientem. Naprwili mojego peugeota z silnikiem 1.6 benzyna ponoć o nazwie bmw .Byłem zaskoczony szybką diagnozą ,wymianili łańcuch rozrządu i koła zmiennych faz i autko jeżdzi jak nowe .Częsci wszystkie zamontowano oryginalne tak jak w serwisie autoryzowanym ale cena 550 zl niższa Polecam .Wcześniej byłem z tym...",
P 307, peugeot 307
"Polecam ten warsztat.Naprawy wykonuje solidnie i w terminie.Ceny za naprawy konkurencyjne.Właściciel ma dużą wiedze z zakresu mechaniki samochodowej. Naprawiam swoje samochody w tym warsztacie od początku jego powstania. nigdy nie miałem zastrzeżeń do wykonanej usługi.",
andrzej, skoda superb
"Wszystko w porządku. Fachowa obsługa i przystępne ceny.
Polecam ",
Maciek
"Obsługa bardzo kompetentna, naprawa wykonano błyskawicznie ",
Katarzyna, Toyota yaris
Czynne od poniedziałku do soboty poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 sobota 9:00 - 14:00
"Obsługa miła, przyjazna. Dokładnie zostałem poinformowany co trzeba zrobić przy aucie. Cena adekwatna do wykonanej roboty. ",
Kuba, Mercedes C220
"W pełni zadowolony z dotychczasowej współpracy z tym warsztatem.",
Manolito77
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...