"Jestem zadowolona z usług. Szczerze polecam.",
Miśka
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
" Szukasz dobrego mechanika TO ZNALAZŁEŚ !!!!!!!! Ja jestem pod wrażeniem .Polecam 100% ten warsztat i Pana mechanika.Tego dnia 3 warsztaty skawinskie odmowiły mi pomocy (za drobna rzecz) . A tu podjechałam i bardzo chętnie bez żadnego "ale" Na pewno tam wróce. I dziękuje",
Lidka (peugeot 206)
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"To mój mechanik od lat...parę razy próbowałem szukać innego zakładu ponieważ wyprowadzilem się kilka lat temu ze Skawiny ale wracałem na poprawkę po kimś i dalszą naprawę do Adama...przez pomoc w zakupie kolejnych samochodów po serwis i pomoc w nagłych wypadkach zawsze profesjonalnie, uczciwie i przystępnie cenowo! To nie Janusz ze stodoły,...",
Piotrek , Audi A6
"Witam. czytam poniższe komentarze i oczom własnym nie wierzę. Swoim samochodem jeżdzę juz drugi rok i tyle samo czasu serwisuję w MK CAPRI. mało tego samochód został przywieziony na moje zamówienie przez własciciela warsztatu. Do skorzystania z usług p. Dariusza namówił mnie mój kolega, któremu również przywoził samochód i do tej pory korzysta...",
zadowolony!, vectra
"Bardzo miła obsługa i co najważniejsze, naprawiają auta bardzo skutecznie. Ratowali mi bmw po takim dość niegroźnym wypadku i działa po ich ingerencji bez zarzutów.",
Lucas, Bmw
"Mechanik dojechał do mnie uruchomił samochód żeby dojechać do siebie naprawa trwała parę godzin jestem bardzo zadowolony z naprawy",
strosmajer
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w samochodzie czuć zapach zdechłej myszy której nie można znaleźć. Czy ozonowanie pomoże pozbyć się całkowicie fetoru czy jest to tylko rozwiązanie krótkotrwałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Agnieszka
Śmierdzi z nawiewu octem. Po włączeniu klimatyzacji nie śmierdzi. Wymieniłem filtr kabinowy niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...