"Jak najbardziej pozytywny",
Albertus
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"Odniosłem wrażenie, że wreszcie trafiłem na ludzi, którzy znają się na tym, co robią, uczciwie bez koloryzowania potrafią określić sposób i koszty naprawy, potem z tego się wywiązują. Jeśli koszty i zakres roboty są pod znakiem zapytania, też to jasno powiedzą. Serwis jest trochę na zadupiu, ale szefu mnie zawiózł do rynku i to bez kwękania....",
realista, A6 quattro
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Serwisowałem tu moją Astrę niepierwszej młodości. Można się bardzo dużo dowiedzieć o swoim aucie. Otrzymałem rzetelną odpowiedź na to, co trzeba wymienić, z czym można poczekać i jakie są konsekwencje napraw lub ich zaniechanie. Naprawdę byłem pod bardzo dużym wrażeniem. Można zostawić samochód bez obaw!",
Marek K., Ople Astra
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
" Szukasz dobrego mechanika TO ZNALAZŁEŚ !!!!!!!! Ja jestem pod wrażeniem .Polecam 100% ten warsztat i Pana mechanika.Tego dnia 3 warsztaty skawinskie odmowiły mi pomocy (za drobna rzecz) . A tu podjechałam i bardzo chętnie bez żadnego "ale" Na pewno tam wróce. I dziękuje",
Lidka (peugeot 206)
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
"Zastanawiają mnie te negatywne opinie,jakoś jak tam zajadę to zawsze maja dużo aut,no cóż można być złośliwym na rożne sposoby,ale pomijam to.Ja akurat jestem zadowolony ,cena mi odpowiada,nigdy mnie nie naciągano na dodatkowe koszty ,a chciał bym nadmienić ze przed każdą gruba robota jadę zweryfikować usterkę do większości panów mechaników w...",
Ted, Skoda Octavia
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"To mój mechanik od lat...parę razy próbowałem szukać innego zakładu ponieważ wyprowadzilem się kilka lat temu ze Skawiny ale wracałem na poprawkę po kimś i dalszą naprawę do Adama...przez pomoc w zakupie kolejnych samochodów po serwis i pomoc w nagłych wypadkach zawsze profesjonalnie, uczciwie i przystępnie cenowo! To nie Janusz ze stodoły,...",
Piotrek , Audi A6
"Bardzo miła obsługa i co najważniejsze, naprawiają auta bardzo skutecznie. Ratowali mi bmw po takim dość niegroźnym wypadku i działa po ich ingerencji bez zarzutów.",
Lucas, Bmw
"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...