"Jestem zadowolona z usług. Szczerze polecam.",
Miśka
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Polecam serdecznie!!!
Fachowa obsługa szybko sprawnie na czas ",
Przemek, Mercedes
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
" Szukasz dobrego mechanika TO ZNALAZŁEŚ !!!!!!!! Ja jestem pod wrażeniem .Polecam 100% ten warsztat i Pana mechanika.Tego dnia 3 warsztaty skawinskie odmowiły mi pomocy (za drobna rzecz) . A tu podjechałam i bardzo chętnie bez żadnego "ale" Na pewno tam wróce. I dziękuje",
Lidka (peugeot 206)
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"Co tu duzo pisac szukasz prawdziwego mechanika a nie [wymoderowano] odwiedz Auto komplex
Szybko
Tanio
Solidnie
Na pewno juz tylko tu bede serwisowal kazdy swoj samochod.
100% zadowolenia",
147 bi turbo, Alfa romeo 147
"Witam. Wprawdzie nie byłam z naprawą samochodu tylko skutera a mimo to mili panowie mi pomogli. Wielkie dzięki dla Nich za przychylność wobec klienta z tak nieprofesjonalnym pojazdem. ",
Agata, Peugeot
"Jak zwykle,szybko i fachowo,polecam,umówienie na godzinę,jestem już po raz drugi,wszystko o'key,tak trzymać!",
Jerzy, Renault Megane 2012
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.