"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat