"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
"Wprawdzie tylko wymiana żarówki, ale byłam wcześniej, a jeden z panów mechaników, oderwał się od pracy, by wykonać taką pierdułkę, ktorej niestety ja niedzielny kierowca, nie potrafię. I to za śmieszne pieniądze.
Panowie sprawiają bardzo dobre wrażenie, człowiek, który nie zna się zbytnio na samochodach, nie czuje się jak głupek przy nich....",
Agnieszka, VW Passat B6, 2010 rok
"Jak zwykle,szybko i fachowo,polecam,umówienie na godzinę,jestem już po raz drugi,wszystko o'key,tak trzymać!",
Jerzy, Renault Megane 2012
"To mój mechanik od lat...parę razy próbowałem szukać innego zakładu ponieważ wyprowadzilem się kilka lat temu ze Skawiny ale wracałem na poprawkę po kimś i dalszą naprawę do Adama...przez pomoc w zakupie kolejnych samochodów po serwis i pomoc w nagłych wypadkach zawsze profesjonalnie, uczciwie i przystępnie cenowo! To nie Janusz ze stodoły,...",
Piotrek , Audi A6
"Jestem zadowolona z usług. Szczerze polecam.",
Miśka
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Serwisowałem tu moją Astrę niepierwszej młodości. Można się bardzo dużo dowiedzieć o swoim aucie. Otrzymałem rzetelną odpowiedź na to, co trzeba wymienić, z czym można poczekać i jakie są konsekwencje napraw lub ich zaniechanie. Naprawdę byłem pod bardzo dużym wrażeniem. Można zostawić samochód bez obaw!",
Marek K., Ople Astra
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
"Fachowa obsługa, widać że mechanicy wiedzą co robią. Nie ma zgadywania jest sensowna rozmowa i diagnoza. Wszystkim serdecznie polecam.",
Dewu, Ford/Focus
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mazda 5 2005 benzyna. Nie świeci jedna żarówka oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej, jak się tam dostać ?
Co to moze byc za przyczyna ze w punto światła krutkie świecą słabo wieczorem jak sie jedzie to ledwo co widać
Polo 2002 16v , żarówki biją w górę po wymianie , h7, włożone są dobrze , ustawienie pokrętłem niewiele daje , co robić ?
Witam mam pytanie odnośnie żarówek jeśli mam zwykłe żarówki halogenowe H7 w samochodzie a chciałbym je wymienić na H7 ale ledowe to czy te ledowe są Legalne ??? Niby na reflektorach mam napisane o żarówkach H7 , coś tam DRL LED i HID coś tam Lampy mam soczewkowe.
Czy jeździsz nocą, w deszczu, we mgle czy śniegu, posiadanie sprawnych świateł jest absolutnie konieczne. Nie tylko zapewniają widoczność, ale informują również innych kierowców o twojej...
Awaria świateł stop nie unieruchamia samochodu, jednak powoduje duże zagrożenie dla osób podróżujących i jadących za samochodem. Brak świateł może być spowodowany przepalonym bezpiecznikiem,...
Brak sprawnych reflektorów w samochodzie niesie za sobą szereg niebezpieństw. Pomijając fakt że, kierowca ma ograniczoną widoczność, to dodatkowo sam jest mniej zauważalny przez innych...