"Narazie jest ok po wymianie czujnika polecam ten warsztat",
Tomik963 , opel meriva b benzyna 2012 r
"Dawno nie spotkałem się z taką życzliwością. Chcę Panom podziękować za pomoc, obsługę i polecić innym. Dzięki ich diagnostyce i pomocy z serca, zaoszczędziłem na kupnie złomu 13 tys. Miałem super wycieczkę z Poznania i wiem, gdzie pojadę z moim autem kiedyś w przyszłości. pozdrawiam Inowrocław.",
Darek
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzien dobry Gdyby ktoś chciał pomoc i zerknąć na logi z passata b6 1.9 bxe, ocenić co jest nie tak jeśli cos jest nie tak... Sprawa wygląda tak ze auto było na hamowni wyszło 85KM zamiast seryjnych 105KM. Logi...