"Szczerze polecam usługi tego warsztatu, bardzo dobry kontakt z firmą. Miałem problem z ciągłymi brakami mocy w moim Mondeo MK5 , byłem w kilku miejscach wszyscy rozkładali ręce, a tutaj szybko problem został rozwiązany. Będę tutaj wracał na pewno.",
Bartek , Mondeo MK5
"Polecam, bardzo miła Pani na recepcji. Czas naprawy szybki, usługa bardzo dobrze wykonana. ",
Izabela
"Bardzo dobra jakość usług wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Dbałość o każdego klienta, duże zaangażowanie i rzetelność mechaników. Informacja naprawy na bieżąco. Nie naciągają, a dobrze naprawiają :) Bez wahania gorąco polecam ! ",
klientkaa, BMW
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Skuteczna naprawa, dogodne terminy, przystępne ceny.",
Nikola
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
"Naprawa wykonana sprawnie i w normalnych kosztach. Poradzili sobie z tym na czym wielu poległo nie wspominając ASO. Obsługa rzetelnie podchodzi do klienta.",
Marek, Wrangler
"Naprawa powypadkowa zrealizowana sprawnie i wykonana zadowolająco dla użytkownika samochodu. Polecam. ",
Sławek M. , Seat ibiza
"Naprawiane w tym auta warsztacie to pełen profesjonalizm, najważniejsze terminowość, diagnostyka i w pełni uczciwą naprawa. Gorąco polecam",
Jacek Drobin, Mercedes
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
"Pan Marcin zregenerował pompę wtryskową w moim samochodzie . Wszystko działa jak należy . Samochód jeździ tak jak nowy . Fachowa obsługa .Polecam wszystkim tego mechanika .",
Jan, Opel Zafira
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...