"Bardzo dobra i fachowa obsługa. Faceci sie na prawdę znają i nie robią fuszerki. nie mam zastrzeżeń. Polecam. Nie długo bedzie się trzeba bić o terminy napraw.",
Miro
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Bardzo dobra obsługa,rzetelna informacja, koszty naprawy ustalone przed naprawą.Jestem bardzo zadowolony.Polecam",
Krzychu, Ford
"Jako Kobieta z problemem samochodu zostałam przemiło potraktowana. Panowie znaleźli usterek, wytłumaczyła mi przyczyny, Pani w biurze wyceniła koszt naprawy i auto mam sprawne. Polecam za profesjonalizm i przemiłą obsługę.",
Karolina, Toyota Corolla
"Szybko i dokładnie, dobry kontakt, właściciel warsztatu który jak obiecał że oddzwoni to oddzwonił, cena za usługi adekwatna do roboty. Bardzo dobry przepływ informacji szeroki asortyment częsci do terenówek",
Waldek, xl7
"WIELKI PLUS! Fachowcy znający się na rzeczy, uczciwi i mający możliwości profesjonalnej naprawy. Znam i korzystam z usług BRAVO od 2009r. ZAWSZE byłem ZADOWOLONY i nie zgadzam się z jakąkolwiek negatywną oceną. Naprawiali mi w tym czasie kilka aut, a mam porównanie z różnymi serwisami. W warsztacie jest miła atmosfera i zawsze gdy ktoś mnie...",
Maciej, AUDI A6
"W koncu trafilem na swietny Warsztat w ktorym jest dobry mechanik szybka diagnoza i jeszcze szybsza naprawa mojego auta a na dodatek pan Krzysztof mechanik ma swietne poczucie humoru takich mechanikow to szukac ze swieca i warsztatu , Goraco Polecam opel ",
Bogdan, opel
"Serwisuję już tu moją A3 od niemal 3 lat. Ostatnio robione było zawieszenie, po podróży do Doniecka i z powrotem na EURO 2012 zawieszenie jak nowe. Polecam z czystym sumieniem!",
Wolverine, Audi A3
"Lubię serwisy w których fachowcy się nie "dziwią". Silnik zaczął głośno pracować, do tego zapaliło się kilka kontrolek... Pojechałem do Yzzy Servis . Zdiagnozowali: dwumasa do wymiany, komputer wykazał awarię czujnika temperatury, w trakcie naprawy wskazali kilka innych nadwyrężonych elemetów . Obsługa fachowa i miła. Ceny niższe iż ASO....",
Miras, Ford Mondeo MK3
"kupiłem passata pojezdziłem kilka dni i sie zepsuł po odwiedzeniu dwóch warsztatów w których rozkładali ręce (autem trzęsło i nierówno chodziło wymienili mi dwa czujniki położęnia wału a samochód dalej zepsuty) w końcu trafiłem do pana wojtka nie specjalnie wieżąc w sukces auto przyprowadziłem rano po południu odebrałem telefon że auto jest...",
anzelm, vw passat
"wszystko sprawnie zalatwione szybko tanio i solidnie wymieniony przegób chłopaki wszystko z czesciami zalatwili sami nic mnie nie interesowalo tego samego dnia odebralem autko. Polecam wszystkim ten warsztat",
zadowolony klient, Audi A6
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Od samego początku istnienia warsztatu serwisuje u nich swoje subaru (impreza sti), koszty napraw są niezmienne, podejscie pracowników jest bardzo profesjonalne, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń do napraw, które wykonywali. Polecam każdemu, kto chce zostawić swoje subaru w dobrych rękach.",
sti, impreza sti
"Krótko: przyjechałem trupem bez mocy silnika i z przepałami paliwa, była regeneracja pompy i coś z wtryskami, wyjechałem bolidem! Silnik zyskał moc i niesamowite przyspieszenie. Nie znam się na tym, ale nie mogłem uwierzyć, że to jest to samo auto. A do tego bardzo miła obsługa i mechanik, który pytał mnie o prawie wszystko co wymieniał z...",
Wojciech Jastrzębski, Transporter T4 1992r.
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
"Bardzo jestem zadowolony panowie wymieniali mi całe zawieszenie po nie miłym spotkaniu z krawężnikiem , robota szybka i dokładna ,auto lepiej jeździ niż wcześniej niska cena za części i usługę PROFESJONALNA ROBOTA !!! POLECAM MIŁO :)",
maniak, Audi Q7
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"Warsztat jest naprawdę godny polecenia.
Mercedes, który kupiłem miał niedziałający tempomat. Elektrycy samochodowi w okolicy nie potrafili naprawić awarii. W ASO Mercedesa "doktoryzowali się" cztery godziny - bez rezultatów - za 180 zł. W warsztacie VIATRONIC tempomat naprawiono w dwie godziny.",
Jerzy, Mercedes C200 CDI (S203)
"Po zaliczeniu mocnej stłuczki na mieście, szukałem dobrego mechanika we Wrocławiu. Przez przypadek trafiłem na ten warsztat. Okazało się, że moje auto zostało bardzo sprawnie naprawione (blacharka, lakier). Do tego bardzo miła obsługa i rzetelny kontakt z mechanikami a na końcu kolejne pozytywne zaskoczenie ceną za całą usługę. Jednym...",
Michał R., Fiat Siena
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Diagnoza i naprawa wykonana błyskawicznie, bez naciągania i prób oszukiwania.
POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koszt troszkę wysoki ale idzie w parze z jakością.",
Anntomnik, Mondeo MK3 TDCI
"Fachowa obsluga , terminowość przystępne ceny , moje auta jeżdzą w firmie wiec nie mogą długo stać na wasztacie dlatego korzystam z warsztatu przy szpaczej gt ponieważ rozumieją potrzeby klienta naprawa skuteczna nie naciagaja faktycznie wlasciciel konsultuje telefonicznie koszt naprawy badz zakupu czesci co mi sie bardzo podoba , nigdy nie...",
Patex, dodge
"Wszystko w porządku - polecam w 100%",
Rysiek, Alfa Romeo
"Polecam gorąco, podjechałam "z ulicy", pan od razu znalazł usterkę, naprawił od ręki i skasował tyle,że musiałam się upewnić,czy dobrze wszystko policzył, bo kwota była 4 razy niższa niż w serwisie! Jak mechanik,to tylko ten :)
",
Ania, Hyundai Santa fe
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa we Wrocławiu: od 122,53 PLN do 155,36 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam problem z volvo xc90 t6 2,9 benzyna 2004rok automat nie reaguja na dodanie gazu po zgaszeniu i ponownym zapaleniu usterka ustępuje wymieniłem przepustnica, przeplywomierz świece Coke zapłonowa sondę pedal gazu dwa dni spokój i problem wrócił
witam audi a6c6 2,0 diesel 2005 rok problem jest taki, ze auto jak postoi ciężej odpala, po odpaleniu nierówno pracuje, dodam troche gazu na 2500 obrotow tak pare sekund i jest ok. przejade z pracy do domu zgasze auto odpala super od razu i jest ok
rav4 2013 2,0 benzyna 4x4, nie działa tempomat check engine i trc off sieci.
witam mam taki błąd 24C600H/409984 i 24AE00h/2403840 szukam odpowiedzi na błędy Paweł
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...
Kontrolka silnika Check Engline świeci się, gdy komputer pokładowy OBD wykrywa problem ze składem spalin spowodowany np. usterką silnika. Kontrolkę Check Engine wywołać może tak błaha rzecz jak...
Wypadanie zapłonu nie dość, że negatywnie wpływa na bezpieczeństwo w ruchu to powoduje dalsze wyniszczanie silnika. Objawy w postaci szarpania i przerywania pracy silnika spowodowane mogą być...
Gaśnięcie silnika po dodatniu gazu świadczy o problemie, który powinien zostać jak najszybciej naprawiony. Gaśnięcie silnika może być spowodowane przez awarie układu zapłonowego, awarie...