"Ja po awarii na A4 do nich trafilem za sprawa pewnego mlodego czlowieka, ktory pomogl, i zajmowal sie problemem tzn moim autem. Nic zlego sie nie wydazylo naprawa byla w grudniu teraz luty a auto spisuje sie dobrze. Cena za usluge byla tez calkiem przystepna.",
Mariusz
"ekspresowo i perfekcyjnie wykonana naprawa ,przesympatyczny szef firmy, polecam
",
mirek, bmw530i
"Znam Pana Roberta już ponad 20 lat. Serwisuję swoje samochody u niego od kiedy nimi jeżdżę, czyli od 1997 roku. Aut miałem przez te lata kilka i nawet z poważnymi usterkami czy wymianami radzili sobie doskonale. Potrafili mi pomóc nawet kiedy stałem na autostradzie A4 pod Gliwicami w niedzielne popołudnie (dojechali z Wrocławia i zabrali auto...",
Sławek, VW Polo, Opel Astra, Ford Scorpio, Renault Espace,
"Trafiłem do Autoart Jaremko jako warsztatu polecanego przez PZU na naprawę blacharsko lakierniczą. Żadnych problemów, panowie w tym samym dniu przeprowadzili oględziny pojazdu, wykonali kosztorys i wysłali do PZU. Wielki plus ponieważ udało im się wywalczyć oryginalny zderzak a nie jakiś zamiennik. Pomogli w uzyskaniu samochodu zastępczego....",
Jurek, Mazda 6
"O umówionej godzinie przyjechałem i bez czekania został bardzo szybko i sprawnie dokonany przegląd auta i jego naprawa.",
kuwoj, mercedes
"Prawdziwy profesjonalista. Diagnoza rzeczowa i najważniejsze szybka. Fach w rękach jak u mało kogo. Oczywiście polecam!",
Hushbye, Vw Passat b4 1,9 TDI (AFN)
"Naprawialiśmy ostatnio z mężem naszą Toyotę w Indy-Car. Muszę powiedzieć, że spotkaliśmy się z dużym profesjonalizmem i bardzo dobrym podejściem do klienta. Awarię usunięto szybko, a cena serwisu była zadowalająca. ",
Górska, Toyota Yaris
"Szybko, sprawnie i bardzo dobrze. Polecam!",
Jerzy
"dziś odebrałem swój samochód od chłopaków naprawiają w rozsądnych cenach nie ściemniają mówią co trzeba wymienić a to pokrywa się z prawdą robią od ręki są naprawdę dobrymi fachowcami. Jedynym minusem jest wzerunek zakładu który nie zachęca ale fachowość przebija piękne warsztaty polecam",
Audi , AUDIO a4TDI
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"SPARKO Autogaz
ul. Braniborska 70
Oceniam warsztat na ocenę bardzo dobrą.
Jestem współwłaścicielką FORDA MONDEO, po przeanalizowaniu miesięcznych rachunków za paliwo wspólnie z mężem podjęłam decyzję o zainstalowaniu w naszym samochodzie instalacji gazowej.
Wybór warsztatu nie należał do łatwych, szczególnie, że zdążyłam odwiedzić ...",
JustynaZ, Ford Mondeo
"Tu podany jest błędny adres, na stacyjnej mają już tylko z hondy może zapach. A byłem w nowej siedzibie CARPA...zajefajnie. Polecam Żegiestowska 5 od armii krajowej..
Andrzej...i nie jakiś kumpel",
Andrzej, Jazz
"Jakość instalacji i montażu bardzo wysoka. Polecam!",
klient
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Z czystym sumieniem polecam pana Krzysztofa,a raczek jego usługi.Sprawnie,szybko i co najważniejsze niedrogo.",
Sebastian, MB G Wagon
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa we Wrocławiu: od 122,53 PLN do 155,36 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam problem z volvo xc90 t6 2,9 benzyna 2004rok automat nie reaguja na dodanie gazu po zgaszeniu i ponownym zapaleniu usterka ustępuje wymieniłem przepustnica, przeplywomierz świece Coke zapłonowa sondę pedal gazu dwa dni spokój i problem wrócił
witam audi a6c6 2,0 diesel 2005 rok problem jest taki, ze auto jak postoi ciężej odpala, po odpaleniu nierówno pracuje, dodam troche gazu na 2500 obrotow tak pare sekund i jest ok. przejade z pracy do domu zgasze auto odpala super od razu i jest ok
rav4 2013 2,0 benzyna 4x4, nie działa tempomat check engine i trc off sieci.
witam mam taki błąd 24C600H/409984 i 24AE00h/2403840 szukam odpowiedzi na błędy Paweł
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...
Kontrolka silnika Check Engline świeci się, gdy komputer pokładowy OBD wykrywa problem ze składem spalin spowodowany np. usterką silnika. Kontrolkę Check Engine wywołać może tak błaha rzecz jak...
Wypadanie zapłonu nie dość, że negatywnie wpływa na bezpieczeństwo w ruchu to powoduje dalsze wyniszczanie silnika. Objawy w postaci szarpania i przerywania pracy silnika spowodowane mogą być...
Gaśnięcie silnika po dodatniu gazu świadczy o problemie, który powinien zostać jak najszybciej naprawiony. Gaśnięcie silnika może być spowodowane przez awarie układu zapłonowego, awarie...