"Profesjonalne podejście i miła obsługa. Wymieniałem filtry i olej oraz zgłosiłem usterkę z którą nie mogły sobie poradzić dwa poprzednie warsztaty. Panowie odpowiednio zdiagnozowali co jest przyczyną i udało się rozwiązać problem.
Nie mają podejścia jak w fabryce ale do problemu podchodzą indywidualnie i z wyobraźnią.
",
Piotr, Audi A4
"OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK ",
JJJ, Audi A4 B7 2004 - 2008 Sedan 4-drzwiowy 2.0 TFSI s
"Powiem tak - panowie się nie spieszą :) Ceny - nie wiem, chyba podobne jak wszędzie w Warszawie. Ale jest to jedyny znany mi warsztat/serwis samochodowy, w którym pracownicy nie zachowują się, jakby pozjadali wszystkie rozumy i robili łaskę, że raczą zajrzeć pod maskę. Tutaj jest jest pełna kultura, dlatego zdecydowanie polecam.",
Paweł
"Bardzo szybka i profesjonalna naprawa samochodu!!! Polecam .",
Łukasz , Audi A6
"Robiłam wymianę rozrządu, tulei wahacza, górnych mocowań amortyzatora. Czas i cena super. Rzetelność i uczciwość oraz profesjonalizm. Bardzo polecam i będę korzystała z usług Krzysztofa.",
Agnieszka, Skoda fabia
"Do tej pory serwisowałem się w ASO, ale po 4rech latach zacząłem się rozglądać po warsztatach nieautoryzowanych. Wiadomo - niższe koszty. W googlach znalazłem mechanic.pl. Warsztat przy obwodnicy, Panowie odwieźli mnie na Ursynów, co było miłym zaskoczeniem. Ale prawdziwym zaskoczeniem okazała się obsługa. Wysyłają maile i smsy podczas...",
Zbigniew Nawrocki, Audi A6
"Mechanik szybko zdiagnozował problem, rozwiązał go w pełni profesjonalnie i szybko. Obsługa warsztatu jest na najwyższym poziomie, wytłumaczono mi dokładnie co było naprawionego w samochodzie oraz dlaczego samochód nie działał tak jak powinien. Widać ogromną wiedzę i zaangażowanie. Serdecznie polecam!",
Alicja, Renault
"Wymiana amortyzatora i oleju w moim autko przeprowadzona z wielką przyjemnością
polecam innym sam zamierzam korzystać jeśli będę miał coś do podłubania w autku",
MaLy, Audi
"Szybka i profesjonalna pomoc z oponami. Dostałem szybką diagnozę i problem został rozwiązany w niecałą godzinę tylko przez to że była kolejka. Szybka obsługa. ",
Koczyn, Audi
"Miałem problemów Hondzie Civic z elektryką. Po wizycie w tym warsztacie, nie mam problemu",
Rafał
"Szybka i bardzo dobra naprawa wgnieceń. Polecam na 100% Bardzo dziękuję za profesjonalną naprawę. ",
Aneta z Warszawy, Peugeot 208
"Że wcześniej tu nie trafiłem.
Serwis na pewno warty uwagi.
Auto szybko przyjęte, części bardzo dobrej jakości, przy niskiej cenie .
Naprawa wykonana porządnie .
Ocena 10 na 10
CHYBA NAJTAŃSZE OLEJE W WARSZAWIE",
VW T4, vw t4
"Profesjonalna usługa. Empatyczni pracownicy. Polecam ",
Radek, Hyundai I30 1,4 2018
"Szybko i fachowo. Inni mechanicy nie mogli sobie dać rady z moją polówka. Teraz wszystko ok",
kolos, vw
"Auto po przegladzie! Wymieniony rozrzad oleje filtry ! Naprawa ukladu hamulcowego wykonana perfekt",
Piotr, Audi a4b7
"Jestem Bardzo zadowolony z obsługi i formy działania z jaka się spotkałem w tym serwisie.
Z uśmiechem i fachowo. O TO CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!",
Wymagający, TOYOTA YARIS
"Rzetelna wycena, dobry kontakt z warsztatem, Polecam. ",
Audi, Audi S4
"Korzystałem z usług tego warsztatu kilka razy. Wszystko wydaję się ok...ale jedno co mogę powiedzieć, ze jest to firma która potrafi wyjść z twarzą nawet z trudnych, czy niezręcznych sytuacji. Co na rynku jest naprawdę rzadkością. Jednym słowem-Polecam.",
Draco, chevrolet lacetti/mitsubishi colt.
"Fachowo, szybko i na temat. Nie próbują naciągać, co da się naprawić zamiast wymieniać naprawiają. Cenowo w porządku. Polecam. ",
jag
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwis. Zajmujemy się mechaniką pojazdową. Zapraszamy!
"WARSZTAT ZOSTAŁ MI POLECONY PRZEZ KOLEGĘ Z PRACY W 201 1 ROKU. WYKONUJĘ W WARSZTACIE NIE TYLKO PRZEGLĄDY ALE RÓWNIEŻ WSZELKIEJ MAŚCI NAPRAWY MOJEGO STARUSZKA / OPLA/. NIGDY NIE OKAZANO MI , ŻE SAMOCHÓD JEST LECIWY I NIE WARTO W NIEGO JUŻ INWESTOWAĆ. ZAWSZE TRAKTOWANI JESTEŚMY JAK BYŚMY PRZYJECHALI CUDEM TECHNIKI. ZAWSZE TELEFON OD PANÓW, CO...",
MOCHER, OPEL ASTRA G
"Pierwszy raz trafiłam do tego warsztatu, ale już sam teren zakładu świadczy o szacunku właściciela zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Bardzo dużo zostało zrobione w mojej Toyotce, i w miarę szybko.. Koszty no cóż przecież nikt nie będzie nic nam robił za darmo, a i tak dostałam trochę zniżki. Z całą odpowiedzialnością polecam ten...",
akinka61, Toyota Yaris
"POLECAM ! przeprowadziłem się do Warszawy - Włochy i od początku ( z polecenia ) serwisuje auta w tym warsztacie. Wcześniej miałem A-4 B-6 z 2002 roku 1,9 diesel - serwisowanie tego silnika w tym miejscu mogę z czystym sumieniem polecić, znają się na rzeczy i nigdy nie musiałem jechać do innego mechanika. Od roku mam audi A-4 B-6 z 2008 roku...",
Paweł, Audi A-4 B8
"Trafiłam do serwisu z trasy ponieważ miałam problem z hamulcami. Diagnoza przebiegła naprawdę sprawnie i szybko, byłam informowana o każdym ruchu który będzie związany z naprawą samochodu. Panowie wiedząc że jeszcze kawał drogi przede mną ogarneli wszystko bardzo szybko. GORĄCO POLECAM ",
Zadowolona Klientka, Audi A4
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa w Audi w Warszawie: od 135,79 PLN do 162,79 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam audi a6c6 2,0 diesel 2005 rok problem jest taki, ze auto jak postoi ciężej odpala, po odpaleniu nierówno pracuje, dodam troche gazu na 2500 obrotow tak pare sekund i jest ok. przejade z pracy do domu zgasze auto odpala super od razu i jest ok
Witam, chciałam zapytać bo mam audi a4 b7 i już od dłuższego czasu przy niskich temperatur to jest mniej niż 14 stopni włącza się radio najczęściej w nocy i gra, przez co akumulator jest na końcówce!!!!
Witam problem występuje w aucie Audi a4b6 2.0 130km.Podczas odpalania auta wyskakuje kontrolka od ESP przy czym obroty zaczynają falować i po chwili auto gaśnie, co może być przyczyna ? Dziękuje
Witam, Audi a3 8l 1.9tdi 130, ostatnio gdy jechałam więcej niż 140km/h zaczęła rosnąć temperatura, zatrzymałam się, auto zgasiłam i pozostawiłam na parkingu, wróciłam po około 40 minutach i zauważyłam pod samochodem plamę, wywaliło mi płyn chłodniczy. Myślałam że to wina wiatraka bo był spalony,...