"Serdecznie polecam serwis Chill Garage. Przyjechałem tam swoim Audi A4 B6 i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mechanicy podeszli do naprawy profesjonalnie, wszystko zostało dokładnie sprawdzone i wyjaśnione. Naprawa została wykonana solidnie i terminowo. Widać, że znają się na swojej pracy i dbają o klienta. Na pewno wrócę w przyszłości....",
IlyaMam, Audi
"Fajny warsztat. Czysto schludnie. Dobra lokalizacja. Szef kompetentny umie pogadać. Dokument przy zostawieniu auta, szczegół ale cieszy. Wymieniałem tylko klocki ale umówiony na 8 i o ósmej rano samochód podstawiony 2-3h do odbioru z informacją. Wszystko tak jak powinno być. ",
hehihahohu, Audi A6 2.0 TFSI 2009
"Usługa została wykonana szybko ale cena z rezerwacji (260) nie odpowiadała cenie w serwisie (320), a dodatkowo po zmianie opon brakuje jednej nakrętki od czujnika ciśnienia.",
Lukasz, Audi A5 2025
Profesjonalny warsztat samochodowy oferujący kompleksową diagnostykę, naprawy mechaniczne oraz serwis bieżący. Stawiamy na rzetelność, szybkie terminy i indywidualne podejście do każdego klienta. Twoje auto w pewnych rękach
"Szybko, tanio, bezproblemowo, dobry kontakt z mechanikiem",
Abc123, Ford Focus 1.0 Ecoboost benzyna 2013
"Bardzo rzetelny warsztat, od pierwszego kontaktu do odbioru samochodu po naprawie. MIły pan wszystko wyjaśnił, bez zbędnego wymyślania prac dodatkowych. Sama usługa jak i materiały użyte do naprawy wycenione przyzwoicie. Wykonane według wcześniejszych ustaleń, szybko i sprawnie. Polecam serdecznie.",
Piotr, Audi A4 B9 2022 rok 2.0 benzyna 150KM
Kompleksowy serwis aut Warszawa Wawer Mechanika • Elektryka • Blacharnia • Lakiernia
"Duży plus za ekspresowe umówienie i realizację usługi. Auto zostało zdiagnozowane nie tylko pod kątem zgłaszanej przeze mnie usterki ale również wykryto kilka innych problemów. Szybko określony koszt i wymagane materiały i części.
Co do jakości wykonanych napraw - wyjdzie po kilku dniach od odbioru auta. Na razie wszystko działa jak...",
pegal, Audi A5 2.0 TFSI benzyna 2009
"Naprawa w sumie drobna bo jak się
okazało wymiana nieszczelnego filtra paliwa ale szybka właściwie bez kolejki. Miły kontakt z właścicielami serwisu oraz rzeczowe wyjaśnienie zaistniałej sytuacji sprawia że lubię odwiedzać ten warsztat. Polecam :)",
Piotr, Audi A4 2.0 TDI 2016
"W Gadimexie serwisuje samochód Suzuki Grand Vitara od kilku lat. Jest to mały warsztat, gdzie nie jesteś jednym z wielu, ale tym jednym. Można porozmawiać z mechanikiem na temat auta (nie tylko z doradcą). Znają się na tym, co robią. Oczywiście jako ASO nie mają niskich cen, ale do przełknięcia. Każdą dodatkową robotę odbiegającą od ustaleń,...",
Białko, Suzuki GV
"Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Polecam. Jestem z Nimi kilka lat i nie zmienię. Auto nigdy mnie nie zawiadlo przy wspópracy z warsztatem",
Mariusz, Audi wcześniej Skoda
"Usterka wyeliminowana szybko i sprawnie. Miła obsługa",
Bart, Audi A5 2.0 TDI 2014
Nasz serwis samochodowy zajmuje się naprawami aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Mamy wieloletnie doświadczenie w mechanice i eksploatacji pojazdów oraz w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i firm posiadających floty....
"Wizyta przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Szybka i profesjonalna obsługa, polecam",
Tomasz, Audi A4
"Prawidłowa diagnoza i zlokalizowanie wycieku. Szybki demontaż i później ponowny montaż przekładni kierowniczej. Polecam",
Tomek, Audi Q7 CJWB 2011
"Diagnoza trwała dwie minuty, była trafna. Nie wzięli ode mnie nawet złotówki, bo nie podłączyli interfejsu diagnostycznego. Rzadko spotykane podejście!",
Bartek, Audi A6
"Bardzo profesjonalnie i cierpliwie zostałam potraktowana przez Pana Adama, nie wiedziałam jak wytłumaczyć problem, z którym się zgłosiłam a Pan Adam błyskawicznie odnalazł w czym rzecz. Bardzo dziękuję. Super fachowiec , polecam. Jeszcze raz dziękuję za sprawne usunięcie problemu",
Klientka, Ford
"Jestem na prawdę zadowolona z usług auto Miła Servis, obsługa bardzo szybko zareagowała, wiec nie czekałam długo na odbiór samochodu, ceny bardzo przyzwoite , będę tam wracała i bardzo serdecznie polecam wszystkim ",
Angelika , Audi
"Polecam ten warsztat. Bardzo konkretnie, przyjęto mnie na kontrolę a następnie omówiono ewentualne naprawy. Wszystkie koszta jasne, klient informowany na bieżąco.
",
Merczi, Audi A3 1.6 2010
"Jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi, szybko i mam nadzieję solidnie, po wymianie pompy wspomagania trochę się zacinało wspomaganie i cała kierownica ale po konsultacji z mechanikiem dowiedziałem się że musi się to odpowietrzyć ",
Damiano, Audi A4 1.9 TDI 2000
"Bardzo polecam ten warsztat. Panowie bardzo mili, przyjęli mnie na czas i wszystko poszło bardzo sprawnie. Moja wizyta wiązała się tylko z wymianą opon ale i takie działania mogą pozostawić niesmak. Tutaj wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Panowie byli również bardzo pomocni jak miałam dodatkowe prośby i pytania. Cudownie, że istnieje...",
Kasia , Audi A1 2020
"Ja polecam. Znajomy polecił mi Motopartner bo serwisuje tam swojego Forda. Oddałem swoje Audi na wymianę rozrządu szybko sprawnie. Części zamontowane bardzo dobrej firmy. ",
Mati , Audi
"Czas naprawy i koszt zgodnie z oczekiwanym. Jakość bez uwag.",
Artur, Audi A3 8V 2012 - 2016 Sportback hatchback 5-drzwi
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa w Audi w Warszawie: od 135,79 PLN do 162,79 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam audi a6c6 2,0 diesel 2005 rok problem jest taki, ze auto jak postoi ciężej odpala, po odpaleniu nierówno pracuje, dodam troche gazu na 2500 obrotow tak pare sekund i jest ok. przejade z pracy do domu zgasze auto odpala super od razu i jest ok
Witam, chciałam zapytać bo mam audi a4 b7 i już od dłuższego czasu przy niskich temperatur to jest mniej niż 14 stopni włącza się radio najczęściej w nocy i gra, przez co akumulator jest na końcówce!!!!
Witam problem występuje w aucie Audi a4b6 2.0 130km.Podczas odpalania auta wyskakuje kontrolka od ESP przy czym obroty zaczynają falować i po chwili auto gaśnie, co może być przyczyna ? Dziękuje
Witam, Audi a3 8l 1.9tdi 130, ostatnio gdy jechałam więcej niż 140km/h zaczęła rosnąć temperatura, zatrzymałam się, auto zgasiłam i pozostawiłam na parkingu, wróciłam po około 40 minutach i zauważyłam pod samochodem plamę, wywaliło mi płyn chłodniczy. Myślałam że to wina wiatraka bo był spalony,...