"rzetelni i dobrzy fachowcy znający się na swojej robocie a przede wszystkim uczciwi.
jestem b. zadowolony z napraw, przyjeżdżam tu od 5 lat :) tak trzymać!",
michko, Audi A4
"Auto zostawiłem w warsztacie na nierówna prace silnika. Wszystko super sprawnie i rzeczowo wytłumaczone. Tego samego dnia dostałem telefon z dokładna diagnozą i wyceną naprawy. Pan z biura obiecał, że auto będzie gotowe pod koniec dnia i tak się też stało. Dodatkowo auto dostałem umyte za do dodatkowy plus. Polecam wszystkim!",
Wojtek, Audi RS5
"SZYBKO, FACHOWO, BARDZO SYMPATYCZNY WŁAŚCICIEL. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. ",
dudi, Audi a4 b5 avant 1.9 tdi
"Świetna opcja umówienia wizyty przez internet. Naprawa fachowa, szybka i skuteczna. Cena akceptowalna. Polecam ",
Mirek, Audi A4 1.8T benzyna 2007
"Warsztat zaskoczył mnie szybka naprawa - szykowałem się na 2,5 godziny , a uwinęli się w godzinkę. Cena przystępna, a jakość usługi dobra. Chodziło o serwis klimatyzacji. Czynnik uzupełniony, szczelność sprawdzona, instalacja odgrzybiona, do tego w samochodzie ładnie pachnie owocami leśnymi. Polecam ten warsztat. ",
Bartek, Audi Q7 3.0 tdi 2018
"Wszytko w najlepszym porządku. Wszytko w najlepszym porządku. ",
Mic, Audi A1 1.0 2019
"Trafiłem tu z innego warsztatu audi a4 problem z wypadaniem zapłonu i chionka na zegarach. Dobry kontakt i cierpliwość do moich uwag ,dwa dni później otrzymałem wiadomość o zakończeniu naprawy ,cena umiarkowana ale auto śmiga jest ok ,polecam ",
Ewa, Audi A4
"Profesjonalne i bardzo lydzkie podejście do tematu. Szybkie umówienie terminu i ekspresowa realizacja.
Polecam",
Damian, Audi A3 2019 rok 1.5 benzyna
"Najlepszy warsztat jaki znam. Tam pracują pasjonaci w swoim fachu Szybko, solidnie, full profesjonalizm. I co ważne dla mnie Kobiety, nie traktują mnie jak przysłowiową blondynkę, tylko Panowie wszystko cierpliwie wyjaśniają. POLECAM Bardzo !",
Renia, Audi A3 1,6 benzyna +LPG 2008
Centrum Serwisowe Eternis - CSE GARAGE
Powstańców Śląskich 124/180 (wjazd od Oławskiej), Bemowo, Warszawa
"Umówiłem się na 10:00. Na miejscu okazało się, że moja wizyta została przełożona na 11, o czym mnie nie poinformowano. Stało się tak, ponieważ najwyraźniej jest jakiś problem z obsługą zgłoszeń z tego portalu. Nie można było mnie przyjąć o 10, ponieważ mechanik przychodzi do pracy dopiero na 11. Zostałem przeproszony, ale padło również zupełnie...",
Kamil, Audi A3 2.0 benzyna 190km 2017
"Koszt naprawy zgodny z szacunkami przed. Czas obsługi bardzo krótki. W innym warsztacie przez 5 wizyt nie znaleźli usterki; 1 przegląd i wszystko naprawione. ",
Maciej, Audi Q5 2.0 TDI 2012
Nasz warsztat został założony przez pasjonata motoryzacji z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. To dekady praktyki, które przekładają się na szybkość działania, precyzję diagnozy i pewność wykonanej...
"Wszystko ok szybko, profesjonalnie i cena też konkurencyjna ",
Teresa, Toyota Prius 1.8 hsd 2014
"Obsługa bardzo profesjonalna, wykonanie bardzo dobre.Polecam.
",
Mirek, Opel Agila 996/55kw 2011
"Przełożenie kòł odbyło się szybko i sprawnie :) Dziękuję i pozdrawiam. ",
CezaryS, Audi A5 2,0 TFSI 2017
"Korzystałem wiele razy i naprawdę polecam. Dobrzy fachowcy, solidne wykonanie. Szczególnie te trudne prace godne podziwu.
Za każdym razem auto śmiga jak nowe. Między innymi robiłem tu naprawę głowicy, skrzynię biegów, rozrząd, sprzęgło, łożyska...
Cieszę się że odkryłem ten warsztat. Seweryn.",
Seweryn , Audi A4 Avant
"Polecam ten warsztat samochodowy! Miałem problem z moim Audi, nie ukrywam obawiałem się kosztów i odległych terminów oraz długiej naprawy.
I tu zaskoczenie, od pierwszego kontaktu obsługa rzeczowa, profesjonalna i uprzejma. Diagnostyka szybka, informacja o kosztach dopasowanych no moich potrzeb a naprawa wykonana solidnie i terminowo....",
Rafał, AUDI
"Przegląd okresowy duży rzetelny, wymiana klocków i tarcz też sprawnie - wszystko w ciągu jednego dnia. Polecam i wrócę ",
Konrad, Audi Q5 8R [Facelifting] 2012 - 2017 Crossover 2.0
"Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Tak jak powinna wygladac usługa.",
Lampinski, Audi Q3 2020
"Warsztat godny polecenia.
Szef pomocny z pasją do samochodów.",
Artur, Audi A3 8L
"Usługa wymiany oleju. Szybko, sprawnie, solidnie. Polecam",
MaPa, Audi S3 2.0 310 KM 2021
"Fachowa i miła obsługa. Pełny profesjonalizm. Panowie naprawili to czego w ASO nie potrafili. Gorąco polecam. Kolejne naprawy czy przeglądy tylko w tym warsztacie.",
Artur, Hyundai I-30
"Sprawdzalem auto przed zakupem. Dobra komunikacja z mechanikiem, duza garśc informacji na temat wykrytych usterek. Jestem zadowolony i niebawem pojawie sie aby zająć się doprowadzeniem auta do stanu mojej satysfakcji.",
Czyżu, Audi A3 8V 2012 - 2016 Sportback hatchback 5-drzwi
Oferuje kompleksowe usługi dotyczące serwisu samochodów. Naprawa samochodów, mechanika pojazdowa, obsługa samochodów, wymiana oleju, diagnostyka samochodowa, naprawa silnika, naprawa hamulców, wymiana opon, naprawa zawieszenia, naprawy...
KOMANDIR — serwis i diagnostyka, któremu możesz zaufać KOMANDIR to standard profesjonalizmu w Warszawie. Działamy w oparciu o pełną przejrzystość techniczną i finansową — od pierwszej diagnozy po zakończenie naprawy. Z nami dokładnie...
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa w Audi w Warszawie: od 135,79 PLN do 162,79 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam audi a6c6 2,0 diesel 2005 rok problem jest taki, ze auto jak postoi ciężej odpala, po odpaleniu nierówno pracuje, dodam troche gazu na 2500 obrotow tak pare sekund i jest ok. przejade z pracy do domu zgasze auto odpala super od razu i jest ok
Witam, chciałam zapytać bo mam audi a4 b7 i już od dłuższego czasu przy niskich temperatur to jest mniej niż 14 stopni włącza się radio najczęściej w nocy i gra, przez co akumulator jest na końcówce!!!!
Witam problem występuje w aucie Audi a4b6 2.0 130km.Podczas odpalania auta wyskakuje kontrolka od ESP przy czym obroty zaczynają falować i po chwili auto gaśnie, co może być przyczyna ? Dziękuje
Witam, Audi a3 8l 1.9tdi 130, ostatnio gdy jechałam więcej niż 140km/h zaczęła rosnąć temperatura, zatrzymałam się, auto zgasiłam i pozostawiłam na parkingu, wróciłam po około 40 minutach i zauważyłam pod samochodem plamę, wywaliło mi płyn chłodniczy. Myślałam że to wina wiatraka bo był spalony,...