Ponad 7000 mechaników odpowiada na pytania związane z doborem części, awaryjnością samochodów i ich serwisowaniem.
Zadanie pytania oraz odpowiedź mechanika jest darmowa.
Komputer wyrzucił mi błąd p0671 w skodzie III 2015 2.0 TDI 150km. Co może być uszkodzone? Czy mogę dalej jeździć czy od razu kierować się do mechanika? Pozdrawiam.
nie działa szyber dach i zasłona w panoramie mercedes s w221 (przód) Od czego zacząć weryfikację.
Witam posiadam opla omegę 2,5 TDI . Mam problem taki że przed wymiana filtrów i oleju chodził fajnie. A po wymianie oleju i wszystkich filtrów zapaliła się kontrolka pomarańczowa i gaśnie dopiero przy 2000 obrotów i przyspiesza ale za to głośno chodzi jak by mu tłumik odleciał. Ale tylko przy dodaniu gazu jak kontrolka zgaśnie na 2000 obrotów. Zaczął też olej brać jak ta kontrolka się pojawiła. Czy ktoś wie co jemu może dolegać??
Touareg 2005 3.0 tdi v6 problem jest taki że przy zimnym silniku auto odpala normalnie, natomiast po przejechaniu jakiś 50 km az olej i płyny się zagrzeją, zgaszeniu i próbie odpalenia rozrusznik kręci jakieś 2 sekundy i się rozłącza. Po poczekaniu jakiś 20-30 min odpala bez problemu. Co to za cholerstwo.
Przekręcając kluczyk w stacyjce wyświetla sie -3412 I ikonka klucza francuskiego. Po kilku sekundach znika. Co to jest ?
Witam. Jak postawić wycieraczki w pozycji serwisowej w peugeot 607?
Dzień dobry, problem dotyczy Kia Sportage SL III 1.6 GDI Konkretnie chodzi o to, że do wymiany mam jarzmo zacisku hamulca w lewym przednim kole - przy hamowaniu lub na skręcie delikatnie puka. Problem jaki ostatnio się pojawił to samochód przechodzi czasami w tryb awaryjny jeżeli chodzi o systemy bezpieczeństwa - odłącza się ESP i ABS a prędkościomierz spada na 0. Po zgaszeniu i uruchomieniu samochodu ponownie i przejechaniu kawałka, błąd znika i systemy są dostępne. Czy może to mieć związek z tym jarzmem, czy też któryś z czujników ABS jest do wymiany? Pozdrawiam
Volvo V70 III 2.0 Flexifuel 146KM Samochód stracił na mocy, wyskoczył dodatkowo Check Engine z błędem P2008. Mocy nie ma poniżej 4 tys. obrotów. Dodatkowo przy odpalaniu auto za pierwszym rozruchem wchodzi na bardzo niskie obroty i gaśnie po dodaniu gazu. Za drugim razem też ma problemy ale po dodaniu gazu jakoś zaczyna działać. 10 tys.km wcześniej regulacja zaworów z informacją zwrotną że prawdopodobnie po około 30 tys. km będzie potrzebna regeneracja gniazd zaworowych. Rzeszów + ok. 100km od Rzeszowa
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale hamulca dobry, bezpieczniki dobre. Wszystkie inne światła działają bez zarzutu. Żadnych komunikatów, żadnych kodów. POMOCY
Mam problem ze swoim samochodem golfem 6. Jestem w trasie, potrzebuje odpowiedzi na już. Zapaliła mi się kontrolka systemu wtrysku i przeczytałam, że mi zniknie jak odepnę akumulator co zrobiłam. Niestety dopiero po jakimś czasie doczytałam jak to robić i to chyba wynik pomyłki przy podłączaniu plusów z minusami, więc postanowiłam spróbować tak drugi i trzeci raz. Teraz nie dziala mi nic, mam kilkanaście kontrolek nie mam jak się schłodzić w aucie, nie pokazuje mi prędkości , kierownica się nie kręci, jestem załamana, jak mogę to naprawić sama ? Czy w tej sytuacji konieczne jest wezwanie lawety ?
Proszę o informację.Muszę wymienić stacyjkę .Mam nową z dwoma kluczykami. Czy wystarczy zamienić groty by dotychczasowe kluczyki spełniały swoją funkcje ? / immo pilot drzwi /
Dzień dobry Renault Megane 1,6, 2009 rocznik - przekłamuje wskaźnik paliwa, nie podaje prawidłowych wartości, co może być przyczyną ?
Suzuki SX4 S-Cross mruga system start stop, brak możliwości wyłączenia
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam, moje auto Fiat Stilo 1.2 2002. Silnik zachowuje się jak na filmiku. Skacze i Bardzo głośno chodzi. Lekko się poprawiło po wymianie cewek zapłonowych. Ale dalej jest taki dźwięk. Co może pomoc? Wymiana świec? https://www.youtube.com/watch?v=Yplz1PthT9Y&feature=youtu.be
Dzień dobry mam problem z swoją kia ceed 2015 1.6 crdi.. Chodzi o światła drogowe po włączeniu włączają się również Ledy i od strony pasażera po jakimś krótkim czasie od włączenie zaczyna się "dyskoteka
308 1,4 16v 2008 vti - brak masy na kości czujnika . z jakiego miejsca dochodzi masa
Mercedes 200klasa C 205 w rok 2015 wyświetla awaria akumulatora dodatkowego 1.6 disel /ad blu/ Gdzie sie znajduje ten drugi ?
Witam, mam volvo v40,1.6, rocznik 2014, 115 Km. Zapowietrzony układ chłodzenia. Wykluczony termostat, wymieniona pompa wody, chłodniczka. Test na uszczelkę pod głowicą wykluczony. Jakie macie pomysły na zdiagnozowanie przyczyny braku ogrzewania? Z góry dziękuję
Ford c max 1,6 benzyna 2007 r w czasie jazdy zaczęły wariować kontrolki ma pulpicie i jednocześnie stracił moc po zatrzymaniu i odpaleniu zaczął działać normalnie . proszę o pomoc co to może być