POWRÓT

SsangYong typowe usterki i serwisowanie

Zobacz 4 pytania kierowców oraz 10 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki SsangYong : Korando, Rexton, XLV lub zadaj własne pytanie.

 • Ssangyong Kyron2.0 XDI 2006 r: Ssangyong Kyron nie pali

  Dzień dobry jestem posiadaczem pojazdu Ssangyong Kyron 2.0 XDI wymieniłem w nim kluczyk obudowę został dorobiony sam grot od tego czasu pojazd zaczął coraz gorzej odpalać aż w końcu odpalał tylko przy pomocy plaka. Stwierdzone zostały uszkodzone wtryski które wymieniłem jednak pojazd nie odpalił . Jak się okazało na trzecim cylindrze została wypalona dziura w tłoku. w związku z czym wymieniłem cały silnik, który odpalał i prawidłowo pracował. Po przełożeniu silnika i wtrysków silnik nadal nie odpala nie wyświetlają się również żadne błędy brak jest natomiast przypisanych wtrysków na w po i cylindrze a na 1 i 2 cylindrze numery będące w komputerze są trzy znakowe nie mogę ponownie wpisać kodów wtrysków

  Odpowiedzi (1)


 • Ssangyong korando 1998 r. 2,3 TD: silnik nie odpala po wymianie baterii w pilcie

  Witam. Po wymianie baterii w pilocie silnik kręci ale nie odpala. Co mogło się stać?

  Odpowiedzi (4)


 • ssanngyong rexton 270xdi 2004r: temperatura na 5 biegu rosnie

  ssangyong rexton 2004 , 270xdi. mam taki problem ,przy jezdzie na czwartym biegu wskażnik temperatury w normie ,przy jeżdzie np. 110 km na piątym biegu wskazanie temperarury rosnie , po powrocie na czwórkę cofa się do normy. obroty około 2000. gdzie szukać wady? za pomoc dziękuję.

  Odpowiedzi (2)


 • Ssangyong XLV 2017r: Czy warto kupić Ssangyong XLV 1.6 MPI 128 KM

  Witam mam prośbę proszę o poradę i doradztwo odnośnie marki samochodu Ssangyong XLV z silnkiem 1.6 MPI ( 128 KM ). Interesuje mnie Państwa opinia na temat tego silnika i jego współpracy z instalacją LPG. Oraz zabezpieczenie blacharki przed korozją i czy wytrzyma ona warunki w okresie zimowym ten.jaka jest jej odporność na działanie soli. Bardzo dziękuję za pomoc.

  Odpowiedzi (3)


<>
INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.