"Kompleksowa naprawa i szybki czas realizacji. Zawieszenie przód/tył zostało bezproblemowo wymienione. Mechanik nie dość że bardzo rzeczowy, do tego niezwykle komunikatywny i bardzo pozytywny człowiek - co osobiście bardzo sobie cenię i co jest rzadkością w warsztatach. Gorąco polecam serwis Auto Mechanik Koziorzemski.",
Roger, Opel Vectra C
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Nie było problemu z umówieniem się na wizytę. Do wymiany w aucie były hamulce przód, tył oraz filtry. Naprawa przebiegła sprawnie, tego samego dnia miałem auto do odebrania, auto przejechało już dłuższą trasę i nie było żadnych problemów.
Na ogromny plus zasługują montowane części. Panowie zamontowali...",
Filip, Opel Astra K
Auto Complex Czyżkówko to warsztat samochodowy w Bydgoszczy obsługujący kierowców z Bydgoszczy i okolic. Specjalizujemy się w naprawach mechanicznych, diagnostyce komputerowej, serwisie klimatyzacji oraz kompleksowej obsłudze opon – wymianie...
Zapraszamy do naszego serwisu samochodowego Boss Serwis ze Szwederowa. Nasz zespół mechaników samochodowych zajmuje się precyzyjną diagnostyką komputerową oraz realizuje wszelkie naprawy z zakresu mechaniki i elektryki. Wykonujemy również...
"Jestem bardzo zadowolona, Pan wszystko wyjaśnił, serwis ekspresowy. Co do cen nie mam porównania. ",
Sylwia, Volkswagen Tiguan
"Usterka została szybko zdiagnozowana ,
Wszelkie moje wątpliwości jak i pytania zostały szybko wyjaśnione przez mechanika.
Naprawdę polecam ten warsztat jeśli chodzi o profesjonalizm. ",
Kamil , Renault Clio 1.5 Dci 2013
"Bardzo wysoka jakość usług – zdecydowanie polecam!",
Sefa, Volvo XC60 2.0 tdi, diesel D4 2017
"Usługi na najwyższym poziomie.
Uczciwie podejście do klienta.
Polecam !!!",
Elżbieta, Chevrolet
"Pan Sławek to mechanik z powołania. Profesjonalna i szybka obsługa w bardzo dobrej cenie. Jak najbardziej godny polecenia!",
Krystian, Seat Ibiza
"PROFESJONALNY WARSZTAT, MIŁA OBSŁUGA, PAN Marcin to bardzo miły człowiek, ma dobre podejście do klienta. Usługa wykonana bardzo szybko /naprawa drzwi w CITROENIE/ jesteśmy bardzo zadowoleni - polecamy.!",
Wiśniewscy
"Witam. Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie , a w szczególności mechanikom ,jednakże w tym serwisie mocno się zaskoczyłem . Miła obsługa i fachowość mnie uderzyła . Znam swój samochód bo niestety trochę musiałem z nim pojeździć po różnych przybytkach i poczytać na forach. Mechanik w rozmowie z łatwością się odnajdywał w każdych niuansach...",
robson, BMW E91
Zapraszam serdecznie szanownych klientów do naszej firmy.
"Polecam wszystkim-miałem problem z parujacymi szybami.Pracownik Autofrance przejechał się ze mną aby zdiagnozować problem i zaraz trafił w 10tke a następnie naprawil usterke .Nie widzę innego miejsca do naprawy samochodu jak Autofrace w Bydgoszczy!
",
Tomasz, Citroen C5
"Moimi autami Michał zajmował się jeszcze w Gdańsku, niestety musiał zmienić lokalizacje… do tej pory nie mogę znaleźć mechanika (nie wymieniaczy) chociaż w połowie tak profesjonalnego oraz prawdomównego. Z ręką na sercu mogę polecić tego mechanika!",
Wojtek
"Kolejny raz jestem bardzo zadowolony z usługi. Panowie profesjonalni, zawsze dzwonią jak są dodatkowe rzeczy do zrobienia, mam do nich pełne zaufanie. Oszczędzili mi kosztów, kiedy inny warsztat zidentyfikował konieczność wymiany amortyzacji, a konieczna była wymiana przekładni kierownicy (nie musiałam płacić za jedno i drugie). Robiłam też...",
Użytkownik, Mercedes B
Serdecznie zapraszam do nowo otwartego warsztatu samochodowego! Zapewniam profesjonalną obsługę i dogodne ceny. Warsztat czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-17:00.
"Wymiana Parownika ( reduktora) - praca bardzo szybka oddałem samochód o 8:15 , a odbierałem o 9:40 wiec jestem bardzo zadowolony z tej usługi polecam każdemu ten zakład , miła rzetelna obsługa .",
pablo, NISSAN P12 1.8 2002 ROK
"Bardzo dobra ekipa, podchodzą do auta w sposób kompleksowy, nie zostawią z problemem jak to mają w zwyczaju inni "mechanicy". POLECAM !",
Spidermax, Citroen C2
"Pan poodkurzał mi auto, pousuwał wszystkie plamy i jeszcze poczyścił mi kokpit,klamki , przyciski od otwierania szyb. W aucie ładnie pachniało, tapicerka odzyskała swoje żywe kolory. Polecam",
Asia, opel astra 2
"Rzetelność i terminowość. Kompetentna i konkretna obsługa. Szeroki zakres napraw. Miła obsługa. Jak najbardziej zasłużona pozytywna opinia.",
marbe, Renault Grand Espace
"Bardzo jestem zadowolony. Zapaliła mi się kontrolka SERV i poduszka SRS w moim Renault. Potrzebowałem pilnej pomocy, bo miałem tego samego dnia długą podróż. Po diagnostyce od ręki mechanik usunął mi usterkę w przewodach pod fotelem. Szybka i skuteczna naprawa. Polecam",
Sebastian_Reik, Renault Clio 2003r
"Bardzo dobry mechanik. Rzeczowy i znający się na swoim fachu a przede wszystkim uczciwy. Nie naciąga na wymianę zbędnych części. Naprawia tylko to co jest konieczne do naprawy. Wymiana rozrządu w 1 dzień. Zdecydowanie polecam.",
mateos33, Opel Astra II
"Porządnie zrobili chłopacy, po wymianie pokazał stare części na dowód ze rzeczywiście je wymienił . Mowil ze najpierw stara sie naprawić stare części dopiero potem wymieniać. W większości warsztatów jak cos bylo do naprawy to poprostu wymieniali a tu panowie naprawde się starają",
Arek, twingo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...