"Moje auto ciężko zapalało przy niskich temperaturach zewnętrznych, silnik ( 2.5 TDI ) 'twardo' pracował. Wyregulowano pompę wtryskową i teraz nie ma problemu z odpalaniem, kultura pracy silnika jest dużo lepsza niż przed regulacją. Dodatkowo auto na wyższych obrotach już tak nie kopci. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. ",
Ernio, Volvo
"Super dobierają kolor ja malowałem drzwi- kolor srebrny metalik wraz z cieniowaniem pozostałych elementów wyszło super. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Jak dalej tak będą malować na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.",
tomi
".. CHCILABYM ZAZNACZYC ZE BARDZO MILA OBSLUGA ,NAWET ZAPROPNOWANO MI KAWE GDZIE NIE SPOTKALAM SIE Z TAK MILA OBSLUGA W RZADNYM SERWISIE WIDAC ZE WIEDZA CO ROBIA",
MANIEK
Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu, zajmujemy się chip tuningiem, DPF, EGR OFF, nawigacjami oraz ustawieniami dotyczącymi menu w języku polskim. Zapraszamy!
"Ładny warsztat porównywalny z ASO. Naprawili mojego VW wzorowo.
W podziękowaniu piszę WAM tutaj opinię pozytywną przyznając najwyższą ocenę czyli WZOROWA OBSŁUGA SAMOCHODU.",
Walek, VW Passat
"Główną zaletą jest cena i czas naprawy. Co do jakości, to wypowiem się za rok. ",
Dei, Seat Leon
"Warsztat godny polecenia. Mało takich w dzisiejszych czasach. Usługa wykonana fachowo i na czas, no i oczywiście koszty mnie nie zabiły. Na pewno tam wrócę ale mam nadzieje, że nie będę musiał.",
Łukasz, Peugeot 307
"Profesjonalna obsługa,wiedza, masz problem z samochodem przyjedź do Edzia.",
Kazimierz, Ford
"Pomyśl sobie tak, że przyjeżdżasz do mechanika ze swoim drugim dzieckiem jakim jest samochód. Dbasz o niego z największym sercem i tego oczekujesz od mechanika. To dobrze trafiłeś. Jest to jedyny mechanik w tym mieście, któremu zostawiasz kluczyki i nie martwisz się o nic, a do tego nie musisz dzwonić do Pani Jadzi z Providenta, żeby zapłacić...",
Marcin, Passat CC
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...