"Najlepszy mechanik w Rumi. Fachowiec w kazdym calu",
Art, Mercedes Benz, klasa C, 2006 rok, kombii, silnik 1
"Fachowa obsługa, solidnie i szybko wykonany serwis olejowy. Dobra komunikacja z warsztatem. Cena rozsądna, polecam",
Andrzej, Peugeot 207
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Warsztat na wysokim poziomie, miła obsługa, Kierowniczka otwarta, uśmiechnięta, służąca pomocą, znająca się na rzeczy. Fachowość, sumienność, terminowość. Ocena jak najbardziej pozytywna. Warsztat godny polecenia, Koszt konkurencyjny, jakość usługi bardzo dobra, czas naprawy mnie usatysfakcjonował Polecam Speed Auto Service!!! ",
Radek73, Opel Insignia
"Stanełam na estakadzie moim Smartem i nie wiedziałam co robić. Zadzwoniłam do warsztatu, przyjechali pomocą, samochód naprawili na następny dzień. Pomysł z autem zastępczym, Rewelacja. Dziękuję :)",
Ewa, Smart fortwo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Naprawie był poddany lewy zamek od drzwi kierowcy oraz niedziałające gniazdo zapalniczki z przodu w Audi A6.
Usługa wykonana wzorowo, chociaż ogólny czas realizacji trochę długi. Samochód oddany do warsztatu w sobotę rano - odebrany w czwartek po południu. Miłą niespodzianką było naprawienie zacinającej się szuflady na popielniczkę.",
Adrian BOKA, Audi A6
"Zamontowałem miesiąc temu instalacje do ceed'a , póki co wszystko śmiga jak trzeba . Zamiast lać 10 l Pb na każde 100 km to leje 10 gazu. Po to chyba jest ta instalacja.:) .
Cała operacja na pacjencie zajęła jeden dzień roboczy , szybko ,sprawnie i bez kłopotu. Wychodzę z założenia , że właścicielowi powinno zależeć i robote zrobił dobrze....",
Artur
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
"Jestem z okolic Torunia, tutaj przywiały mnie różne wiatry więc ocena ceny jest z perspektywy moich okolic, nie tutejszych - może być niemiarodajna. Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Samochód osłuchany, problem zlokalizowany skutecznie (mój opis: coś mi warczy, na samochodach nie znam się kompletnie). Autko naprawione, po naprawie okazane...",
Jurek, Fiat Brava 1.4 12 v r.98
"Najlepszy mechanik jakiego spotkałem!
Szybka diagnoza i profesjonalna naprawa!
Polecam !!!",
Andrzej75, MAZDA CX7
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Wszystko na plus. Kontakt, cena i miły Pan mechanik",
Dorota, Citroen C4 1.6 hdi
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Super warsztat, szybko rozwiązali usterki w moim samochodzie!",
Joanna, Mercedes
"Bardzo dokładny serwis i doradztwo. Na pewno wrócę. ",
Nowy klient, Chevrolet Cruze 1.8 benzyna 2012
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...