"Brak karteczki z przebiegiem wymiany ...... Ogólnie Super ",
PACUS71, Toyota Avensis 2,2 D4D 2007
"Mega profesjonalny zakład robią porządnie, solidnie i szybko. Miałem kolizje i towarzystwo jak zwykle w takich sytuacjach okrada klientów. Tu naprawy odbywają się na oryginalnych częściach. Wszystko udokumentowane i do TEGO BEZPŁATNIE OTRZYMAŁEM NOWE AUTO ZASTEPCZE. gdzie naprawa trwała ponad 3 tygodnie. Ułatwiło mi to życie. Naprawdę...",
pablo, seat toledo
"Na Głębokiej byłem na wymianie wahacza i cylinderków w bębnach. 50zł za wymianę 1 cylinderka to nie jest tanio, a mimo że mieli wyjęte okładziny i ściągnięty bęben to gdybym chciał je zmienić to musiałbym zapłacić dodatkowo! Bez sensu. Na plus nie liczyli za wymianę płynu hamulcowego z tyłu tylko 20zł za przód. Ceny takie sobie, ale mieli na...",
Paweł
"Trafiłem do tego warsztatu zupełnie przypadkowo przeszukując Internet. Poprzedni mechanik z okolic Konopnicy chciał mi wmówić różne rzeczy. Czym się kierowałem jadąc do Panieńszczyzny? Hm...jakimś przeświadczeniem, że skoro zabierają się za dość skomplikowane maszyny (np. sportowe audi), to może dadzą sobie radę z czymś mniej wymagającym. Nie...",
azym, VW Passat Variant 1.9 TDI
"Polecam serwis za bardzo fajną obsługę, już po jeździe próbnej trafili z diagnozą w/s pukania, inni nie wiedzieli co to może być, mają bardzo dobry sprzęt do sprawdzenia auta i cena jest całkiem normalna",
Dziki, Audi A6
"Wszystko sprawnie i szybko. Termin zarezerwowany na stronie. ",
Jack, Renault Scenic 2011
"Według mnie, najlepszy zakład zajmujący się obsługą samochodów japońskich. Personel świetnie przygotowany. Dobrze wyposażony warsztat. Pan Marek i pan Marcin zawsze chętnie służą radą. Nie zdarzyło mi się, aby jakakolwiek diagnoza była nietrafna. Znają się na "japończykach" jak mało kto. Do ToyCaru można mieć pełne zaufanie. Polecam !!!
",
Max, Suzuki Grand Vitara
"Mega pozytyw. Pan Stanisław zna się na rzeczy i nigdy nie miałem zastrzeżeń do jego pracy. A co się napocił przy moim aucie a to rozrząd a to sprzęgło a to coś jeszcze. I ceny mega atrakcyjne! Jeśli chcesz żeby Twoje auto zostało naprawione na najwyższym poziomie i nie chcesz zapłacić krocie za usługę jedź do Pana Stanisława. Ja już nigdzie...",
Krzysiek, Audi A6 2.5TDi/BMW E39 3 0D
"Jeżdżę tam kilka razy w roku i jestem bardzo zadowolony. Po niedzieli jadę na diagnostykę. To jest bardzo dobry zakład o czym świadczy fakt że trzeba umawiać się kilka dni wcześniej bo mają ciągle dużo roboty.",
model
Nasz warsztat oferuje usługi w zakresie: -Mechaniki pojazdowej- Naprawy bieżące - gruntowne -Obsługę, naprawę i konserwację klimatyzacji (już od 79zł) wraz z Ozonowaniem wnętrza -Wulkanizację -Diagnostykę komputerową -Pranie tapicerki...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sebuś" Sebastian Szymański
Biernata z Lublina 10, Abramowice, Lublin
Dojazd: od Kunickiego skrzyżowanie z Kraszewskiego, na czwarte skrzyżowanie na tej ulicy to Biernata z Lublina. Szyld AUTO - SERWIS.- niebieski na ogrodzeniu ,wykonuje naprawy drobne u klienta,sprzedaż części i akcesoriów Godziny...
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
"Personel naprawdę profesjonalny godny polecenia trudno teraz o takich mechaników. Niestety jak w poprzednim komentarzu nie wszystko zrobią od reki trzeba się umawiać ale warto poczekać te dwa trzy dni gdyż mamy pewność rzetelnego wykonania naprawy.",
zibilbn
"Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii w stosunku do tego warsztatu. Ja pojechałem z wymianą sprzęgła w skodzie. Naprawa szybka, obsługa bardzo konkretna, zakres napraw i ich koszt szczegółowo uzgodniony. Żadnych niespodzianek. Co do jakości wykonanej naprawy nie mam zastrzeżeń. Ceny porównywalne do innych warsztatów. Osobiście polecam.",
Marcin, Skoda Fabia
"Witam
Wymiana skrzyni biegow, dwumasy sprawnie i w rozsadnych pieniadzach. Wszelkie dodatkowe koszty ustalane na telefon. Pelna informacja zwrotna dt. naprawy przy odbiorze. Wykaz czesci i kosztow naprawy czarno na bialym bez dodatkowych niespodzianek, jak to ma miejsce u innych szmaciarzy na miescie. Terminowo. Nareszcie znalazlem warsztat...",
Jacek, Qasqai 1,5dci
"Naprawa, wprawdzie drobna ale wykonana "od ręki", za rozsądną cenę. Wyraźnie daje się zauważyć, że Pan Piotr wykonuje swoją pracę z pasją i wielką znajomością rzeczy. Będę polecać warsztat znajomym.",
Stanley, Opel Corsa D
"Podoba mi się to miejsce jest bardzo profesjonalnie zorganizowane, nowoczesne bardzo dobre wyposażenie to ważne jak przyjeżdża się z nowszym samochodem. Mechanicy zaangażowani imponują wiedzą i doświadczeniem zdecydowałem się tutaj wykonać przegląd przed wyjazdem na zimowy urlop. Przebiegł bardzo rzetelnie Panowie pozaglądali wszędzie zwrócili...",
Grzegorz P.
"Odkąd posiadam moją VIKI tj. od 6 lat, wszystkie naprawy wykonuję w tym serwisie. Uważam, że jeśli chodzi o naprawy blacharsko-lakiernicze to nie ma im równych na wschód od Wisły ;)) Pełna profeska...Do niedawna zajmowali się także naprawami mechanicznym ale czasowo ograniczyli tą część działalności z uwagi na rozbudowanie serwisu...",
vectomek
"Polecam jak najbardziej, wszytko szybko tanio i wygodnie. Tlumnik pospawany jak nalezy olej wymieniony odma wyczyszczona w niespelna 2,5 h. ",
Gelo, Vw Goof
"Warsztat samochodowy został mi polecony i sam chętnie polecam dalej. Dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Fachowa diagnoza usterek. Mechanicy zaangażowani, inponują wiedzą i doświadczeniem. Przegląd i naprawa przebiegała rzetelnie. Przystępna cena. POLECAM ",
Marek , Renault espace
"Jako jeden z dziewięciu warsztatów, p. Lemieszko zainteresował się usterką oświetlenia w moim aucie. Nie było problemem z pozyskaniem potrzebnych podzespołów. Profesjonalizm i kultura obsługi to atuty tego Zakładu. Naprawdę polecam.",
Kazimierz, Volkswagen Transporter
"Jedyny serwis który stanął na wysokości zadania i usunął niezwykle uciążliwą usterkę. Profesjonalne podejście, rozsądne ceny i bardzo uprzejma obsługa. Polecam serdecznie.
",
Małgosia , Renault Clio Grandtour
"znają się na żeczy polecam ",
marcin
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła w Lublinie: od 444,44 PLN do 888,89 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...