"Sprawnie i kompetentnie.
Nie pierwszy raz korzystam z ich usług.
Polecam.",
Secol, VW Passat B 8
"Szybka obsługa , panowie mechanicy naprawdę wiedzą co w danym mercedesie siedzi i gdzie .
Wymienialam łożyska w swojej a-klasie, po jeździe szef dokładnie zlokalizował gdzie jest usterka wszystko wytłumaczył tak jak dziecku , bo ja jestem laiczką w tych sprawach, znajomy serwisuje tam dzięki mnie swoją e-klasę i też jest zadowolony z jakości...",
izag5, a-klasa
"Szybka i fachowa obsługa, tanie części.",
AutoMarek
"Korzystałam z usług kilkakrotnie. M.in. wymiana klocków, szczęk, przegub, wahacze oraz inne "drobne" naprawy (wymiana filtrów, oleju...).
Miałam też większą naprawę po stłuczce - blacharka i lakierowanie - fachowo, terminowo. Jestem zadowolona z efektów.
W razie potrzeby dzwonię i umawiam się w miarę szybko.
Polecam, bo jestem zadowolona.",
Aga S., VW Golf V
ToMaR serwis samochodowy auto serwis
Konstantynów Łódzki ul Łódzka 150, Srebrna, Konstantynów Łódzki
"moja Fabisia jest pod całkowitą opieką Panów z Tomaru i o nic nie muszę się martwić, mam pełne zaufanie (podobnie było w przypadku staruszka Matiza); fachowość, rzetelność i przystępne ceny",
aneta, Skoda Fabia
"polecam tego mechanika - naprawiał passata i almerkę . Dobry fachowiec z niego",
przemek, passat
"Sprawnie, szybko i dobrze wykonana naprawa układu wydechowego. Dobry kontakt z pracownikami warsztatu. Polecam!",
Gosia, Renault Kangoo
"Всё отлично! Продиагностировкли автомобиль, почистили датчик коленвала, удалили ошибку!",
Виктор, Nissan Almera
"Szybko wykonana usługa , Dobry kontakt z właścicielem ,Ceny usług i części Dobre .Polecam ",
Karol Subdzia , Fiat Ducato 3,0 Muiti jet
"Z perspektywy kobiety: Profesjonalna obsługa, wreszcie czuję, że nie zostałam oszukana!aaaa no i nie czułam się jak idiotka, która niczego nie wie o autach a panowie mogą ją oszukać!Bardzo polecam:) szczególnie paniom!
",
kss
"Bardzo dobry i uczciwy mechanik. :) naprawiam u niego od 8 lat:) najpierw lada 2107 teraz toyota celica:) Mój kolega tak samo, korzysta z uslug od prawie 8 lat.
Duży plus za uczciwość i niskie ceny!",
Piotr
Specjalizujemy sie w mechanice ogólnej, remonty silników( na tą chwile tylko benzynowe), zawieszeń, układów wydechowych;hamulcowych oraz naprawy typowo eksploatacyjne; wymiany rozrządu, oleju, hamulców.Również oferujemy naprawy blacharsko...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Auto po wymianie przegubu na nowy wydaje w tym kole dziwne dźwięki podczas jazdy na wprost. Jest to taki dźwięk jakby warczenia. Przy skręcaniu w prawo dźwięki ustępują. Przegub wymieniany był w lewym przednim kole. Dźwięki jakie wydobywa auto również są w tym kole. Czy należy ustawić zbieżność...
Czy w przypadku Peugeota 206 1.1 benzyna, 2002r, bez ABS możliwa jest wymiana samego przegubu zewnętrznego czy konieczna jest wymiana całej półosi?
Witam posiadamy mercedesa w204 C klasa kombi 2008 rok. Wymieniliśmy " przeguby " gumy walu różnie to nazywają i krzyzak walu i mamy podniesiony samochodu jedni koło się kręci szybko i stuka coś w nim prawdopodobnie przegub przy kole A drugie zwalnia . Jak się jedzie to czuć bicie i już nie...
Mam do wymiany przegub prawy. Tłucze się na zakrętach. Mechanik powiedział mi cenę 700 złoty. Moje pytanie skąd taka cena. Wiem że taka wymiana nie jest bardzo kosztowna. Może poza samym przegubem trzeba wymienić coś jeszcze? Dodam że nie był rozbierany.
Wibracje podczas jazdy pod górę powinny być powodem do niepokoju. Prawdopodobnie awarii ulega element układu napędowego, który podczas dodatkowego obciążenia daje o sobie znać. Problem może...