"Sprawnie i kompetentnie.
Nie pierwszy raz korzystam z ich usług.
Polecam.",
Secol, VW Passat B 8
"Z perspektywy kobiety: Profesjonalna obsługa, wreszcie czuję, że nie zostałam oszukana!aaaa no i nie czułam się jak idiotka, która niczego nie wie o autach a panowie mogą ją oszukać!Bardzo polecam:) szczególnie paniom!
",
kss
"U Pan Tadeusza naprawiam auta od jakiegoś 1999 roku. Najpierw Daewoo Tico, Seata Ibizę, Renault Megane, PT Criuser, Mercedesa A, Skode Octavie II 1.9 TDI, oraz wielu znajomym i rodzinie z powodzeniem polecałem jego usługi. Przez te kilkanaście lat, i w sumie kilkanaście albo kilkadziesiąt wizyt nie miałem podstaw do reklamacji czy narzekania...",
Paweł, Skoda, Seat, Renault, Opel
"Polecam bezproblemowa obsługa.",
andrzej, audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Proszę o informację.Muszę wymienić stacyjkę .Mam nową z dwoma kluczykami. Czy wystarczy zamienić groty by dotychczasowe kluczyki spełniały swoją funkcje ? / immo pilot drzwi /
Witam ,mam pytanie wiem ze "nawaliła" mi cewka stacyjki ,teraz pytanie czy muszę wymienić wszystkie zamki od drzwi też?,Bo nowa cewka nowe klucze A zamykanie i otwieranie auta też jest przy kluczyku
Witam mam kluczyk scyzoryk do Alfa Romeo Mito ale kluczyk jest juz bardzo mocno zużyty chciałbym mieć nowy jest możliwość dorobienia/zamiany na nowy ?
zgubiłem zapasowy kluczyk do auta. jak je zabezpieczyć?
Śpieszysz się do pracy lub na spotkanie i niestety, w wyniku chwilowej nieuwagi, kluczyki zostają zatrzaśnięte wewnątrz samochodu. Zapasowych nie masz, a na wzywanie pomocy brakuje ci czasu. Poza...