"Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Korzystam regularnie. Zawsze szybko sprawnie i na czas zrobione autko. Wiem że mój colcik jest w dobrych rekach. Panowie mieli uśmiechnięci. Polecam !",
Sylwia
"U Pan Tadeusza naprawiam auta od jakiegoś 1999 roku. Najpierw Daewoo Tico, Seata Ibizę, Renault Megane, PT Criuser, Mercedesa A, Skode Octavie II 1.9 TDI, oraz wielu znajomym i rodzinie z powodzeniem polecałem jego usługi. Przez te kilkanaście lat, i w sumie kilkanaście albo kilkadziesiąt wizyt nie miałem podstaw do reklamacji czy narzekania...",
Paweł, Skoda, Seat, Renault, Opel
"Polecam warsztat, naprawa wykonana fachowo i szybko, bez narażenia na niepotrzebne koszty. Szeroki zakres usług, bardzo dobry kontakt telefoniczny z właścicielem. ",
Boguslaw, Alfa Romeo
"Szybka obsługa , panowie mechanicy naprawdę wiedzą co w danym mercedesie siedzi i gdzie .
Wymienialam łożyska w swojej a-klasie, po jeździe szef dokładnie zlokalizował gdzie jest usterka wszystko wytłumaczył tak jak dziecku , bo ja jestem laiczką w tych sprawach, znajomy serwisuje tam dzięki mnie swoją e-klasę i też jest zadowolony z jakości...",
izag5, a-klasa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy przy wymianie paska pompy wysokiego ciśnienia trzeba znaczyć położenie kół zębatych?
witam czy w silnikach 2,0 diesel 150 km ford wystepuje problem łuszczącej sie pompy c,r po 2011 roku?
Samochód Hyndai Matrix ciężko odpala.Pompa paliwa wymieniona,wtryski sprawdzone i sa ok. Jeśli wyciągne zawór sterujący(wysokiego ciśnienia) i włożę go z powrotem to normalnie odpali ale tylko jeden raz. Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o pomoc.
problem silnik gaśnie po przejechaniu ok. 5m i później jest problem z jego ponownym odpaleniem. Dopiero po około 30 minutach silnik pali jest ok ale sytuacja się powtarza. Czy to awaria pompy....?
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...