"Fachowa i szybka obsługa.
Panowie sa profesjonalistami!
Miło obsługa to dodatkowy atut tego miejsca.
Polecam z czystym sumieniem
",
Milena, Renault Clio
"Fachowo rozwiązany problem, cena adekwatna do włożonej pracy. Jestem osobą bez szczegółowej wiedzy motoryzacyjnej dlatego potrzebny mi był mechanik rzetelny, który nie nadużyje mojego zaufania i nie naciągnie na wymyślone koszty. Nie zawiodłam się. Jeśli chodzi o odległość, to Konstantynów trochę daleko ale na szczęście warsztat mieści się...",
k..k, fiat stilo
"U Pan Tadeusza naprawiam auta od jakiegoś 1999 roku. Najpierw Daewoo Tico, Seata Ibizę, Renault Megane, PT Criuser, Mercedesa A, Skode Octavie II 1.9 TDI, oraz wielu znajomym i rodzinie z powodzeniem polecałem jego usługi. Przez te kilkanaście lat, i w sumie kilkanaście albo kilkadziesiąt wizyt nie miałem podstaw do reklamacji czy narzekania...",
Paweł, Skoda, Seat, Renault, Opel
"Szybko wykonana usługa , Dobry kontakt z właścicielem ,Ceny usług i części Dobre .Polecam ",
Karol Subdzia , Fiat Ducato 3,0 Muiti jet
"Polecam warsztat, naprawa wykonana fachowo i szybko, bez narażenia na niepotrzebne koszty. Szeroki zakres usług, bardzo dobry kontakt telefoniczny z właścicielem. ",
Boguslaw, Alfa Romeo
"Naprawiłam i naprawiam swój samochód w tym serwisie i jestem bardzo zadowolona z jakości usług jakie wykonują i czasu realizacji. Serwis zasługuję na polecenie innym ",
Irena, BMW
okresowe przeglady i wymiana: * olejów * filtrów * kasowanie wskaźników inspekcji * pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych * tarcz i klocków hamulcowych * płynów hamulcowych, chłodzących * elementów zawieszenia (wahacze,...
ToMaR serwis samochodowy auto serwis
Konstantynów Łódzki ul Łódzka 150, Srebrna, Konstantynów Łódzki
"Wspaniali profesjonaliści, którzy szybko naprawili moje auto, abym mogła wrócić z pracy na drugi koniec Łodzi, przy czym nie zdarli na tej usłudze tak, jak to chcieli zrobić panowie mechanicy, do których dzwoniłam wcześniej z prośbą o pomoc.
Panowie profesjonalnie i konkretnie wykonali swoją pracę, do tego nie drogo. Bardzo serdecznie polecam! ",
Monika , Fordzik
"Polecam bezproblemowa obsługa.",
andrzej, audi