"Bardzo solidna Firma, chetnie polecam, nie bedziecie zalowac",
Christine Gerber, Toyota/Prius
"Wyjatkowo uczciwy i dobry warsztat naprawiam i obluguje moje auta od 2 lat i kazda naprawa jest wykonana solidnie i tanio.Goraco polecam ten warsztat",
drfrankovich
Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, w tym montaż haków holowniczych, serwis klimatyzacji, wymianę opon itd. Mamy 3 stanowiska. Każdą naprawę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i fachowo. Zapraszamy do naszego komfortowego biura.
"Panowie poprawnie usunęli DPF, wgrali nowy program. Poprawili usługę po nieuczciwym mechaniku, doprowadzili auto do perfekcji.Moim samochodem teraz można cieszyć się z jazdy, ale to dzięki Mktuning zrobili kawał dobrej roboty. Szacunek, że podjęli się naprawy po garażowcu co naprawia samochody przy pomocy forum.Pozdrawiam POLECAM ten serwis w 100% ",
Daniel, Mazda
"Praktycznie nigdy nie piszę opinii ale tym razem muszę naprawdę pochwalić, profesjonalne podejście oraz ogromna wiedza spowodowała, że znów jeżdżę moją BMom z bananem na twarzy. Wszystko starannie i tak jak powinno być, gwarancja, faktura, specyfika naprawy. Polecam wszystkim którzy mają problemy ze skrzynią lub innymi usterkami, Pan Jarek...",
Ernest, BMW e60 535d
"polecam ten serwis wspaniali fachowcy którzy chcą i lubią zajmować się samochodami dzięki czemu usługa jest na najwyższym poziomie",
Sebastian Buda
"Szybko i precyzyjnie oraz miła obsługa.
Polecam.........",
Wiktor, Ford Mondeo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...