"VW Passat 1.9 TDI brak mocy w całym zakresie . Zadzwoniłem i praktycznie zaraz mogłem podjechać do warsztatu .Pan Małyska spokojnie wysłucha klienta , bierze komputer i sprawdza wszystko w milczeniu , następnie stawia diagnozę i wymienia część. W moim przypadku był to czujnik ciśnienia .Jest małomówny . Mówi tylko konkrety , nie zgaduje ,...",
N Z, Passat 1.9 TDI 130 Km
"Wyjatkowo uczciwy i dobry warsztat naprawiam i obluguje moje auta od 2 lat i kazda naprawa jest wykonana solidnie i tanio.Goraco polecam ten warsztat",
drfrankovich
Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, w tym montaż haków holowniczych, serwis klimatyzacji, wymianę opon itd. Mamy 3 stanowiska. Każdą naprawę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i fachowo. Zapraszamy do naszego komfortowego biura.
"Jedyne co mogę napisać to same pochwały. Problem z moim autem DPF został usunięty w profesjonalny sposób, podejście do klienta na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Nadmienię że do tego warsztatu mam ok.100 km i to już mój drugi samochód zrobiony przez niech. Mimo takiej odległości na pewno do nich wrócę z miłą chęcią. Polecam z czystym...",
jan, Opel Captiva
"Pan Jarosław jest pierwszym gościem mechanikiem który ze mną rozmawiał miał dla mnie czas, gdyż chcialem zrozumieć co się dzieje z moją skrzynia biegów. Poświęcił czas na gadanie ale też wziął się do roboty powiedział o cenie z góry było to 2 do 3 tysięcy, ale nie naciągnął mnie gdy awaria okazała się prostsza niż oszacował.... poniżej...",
wojtek z czestochowy, vw passat
"polecam ten serwis wspaniali fachowcy którzy chcą i lubią zajmować się samochodami dzięki czemu usługa jest na najwyższym poziomie",
Sebastian Buda
"Gorąco polecam ten warsztat:)
Świetne, pełne profesjonalizmu miejsce. Pracownicy rzetelnie i fachowo podchodzą do swoich obowiązków. Sprawnie i szybko naprawiono mój samochód a ponadto służono mi kompetentną radą i pomocą.
Przy okazji, podczas naprawy auta można napić się tam pysznej kawy:)
Od tej pory naprawiam swój samochód tylko w...",
Iza, Ford fiesta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry Czy ww Toyocie jest/może być koło dwumasowe? Ponieważ samochód na biegu jałowym tarpie. Nierówno rusza z miejsca. Odczuwane drżenie nadwozia. Po puszczeniu pedału gazu samochodem potrafi rzucić tak jakby w tym momencie miał odcięty kompletnie dopływ gazu.
Panowie potrzebuje pomocy mianowicie mam w astrze j 1.6 cdti taki dźwięk jak na filmiku nie mam pojęcia już co to może być. https://youtu.be/kcxh9vkZnAc
Na wolnych obrotach odczuwalne są spore wibracje w kabinie. Wibracje nasilają się przy podniesieniu obrotów do ok. 1100, a po przekroczeniu tej wartości ustępują. Podczas jazdy wszystko ustępuje i nic niepokojącego się już nie występuje. Opisuję tu swój problem gdyż mój mechanik rozłożył...
Witam. Problem moj polega na tym ze wymienilem kolo dwumasowe w volvo s 80. 2.4 140 kn 99 rok kolo uzywane z tego samego modelu i silnika. Po zlozeniu silnik odpala w trybie awaryjnym wyswietla motorsystem wartung po podleczeniu pod komputer pokazuje blad przepustnicy z tym ze przepustnica jest...
Zamachowe koło dwumasowe najczęściej kojarzy się z silnikiem diesla, chociaż coraz częściej pojawia się też w silnikach benzynowych. Ma na celu tłumienie drgań między silnikiem, a skrzynią...