"VW Passat 1.9 TDI brak mocy w całym zakresie . Zadzwoniłem i praktycznie zaraz mogłem podjechać do warsztatu .Pan Małyska spokojnie wysłucha klienta , bierze komputer i sprawdza wszystko w milczeniu , następnie stawia diagnozę i wymienia część. W moim przypadku był to czujnik ciśnienia .Jest małomówny . Mówi tylko konkrety , nie zgaduje ,...",
N Z, Passat 1.9 TDI 130 Km
"Wyjatkowo uczciwy i dobry warsztat naprawiam i obluguje moje auta od 2 lat i kazda naprawa jest wykonana solidnie i tanio.Goraco polecam ten warsztat",
drfrankovich
Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, w tym montaż haków holowniczych, serwis klimatyzacji, wymianę opon itd. Mamy 3 stanowiska. Każdą naprawę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i fachowo. Zapraszamy do naszego komfortowego biura.
"Witam!
Wstrzymywałem się przez jakiś czas z wystawieniem komentarza, ponieważ chciałam pojeździć i sprawdzić czy po drodze coś nie wyjdzie. Tuning i wywalenie filtra sadzy zrobione profesjonalnie. Mogę powiedzieć, że auto odżyło, a przy okazji nie muszę już myśleć o tym zakichanym DPF-ie. Szczerze polecam",
Marcin, Ford Mondeo IV
"Gorąco polecam ten warsztat:)
Świetne, pełne profesjonalizmu miejsce. Pracownicy rzetelnie i fachowo podchodzą do swoich obowiązków. Sprawnie i szybko naprawiono mój samochód a ponadto służono mi kompetentną radą i pomocą.
Przy okazji, podczas naprawy auta można napić się tam pysznej kawy:)
Od tej pory naprawiam swój samochód tylko w...",
Iza, Ford fiesta
"serwis na poziomie, czysto i miło w poczekalni. nie za drogo.",
valdes, vectra b
"Gorąco polecam pana Jarosława - kompetentny, miły i rzetelny. Naprawił automat w ekspresowym tempie i w bardzo przystępnej cenie. Tak jak nigdy nie komentuję pracy ludzi, tak teraz musiałem, bo ten Pan na to zasłużył w 150%. Jak najbardziej polecam z czystym sumieniem.",
Hesper
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...