"Pan Jarosław jest pierwszym gościem mechanikiem który ze mną rozmawiał miał dla mnie czas, gdyż chcialem zrozumieć co się dzieje z moją skrzynia biegów. Poświęcił czas na gadanie ale też wziął się do roboty powiedział o cenie z góry było to 2 do 3 tysięcy, ale nie naciągnął mnie gdy awaria okazała się prostsza niż oszacował.... poniżej...",
wojtek z czestochowy, vw passat
"usługa w pełni profesjonalna na najwyższym światowym poziomie, widać że mechanicy są z bardzo dużym doświadczeniem znają się na rzeczy doskonale serwisują i naprawiają samochody , dlatego zupełnie spokojnie powierzam im moje cztery kółka, dzięki regularnym serwisom mój samochód jeszcze nigdy mnie na trasie nie zawiódł ! ",
Paweł Czarnecki
"Panowie poprawnie usunęli DPF, wgrali nowy program. Poprawili usługę po nieuczciwym mechaniku, doprowadzili auto do perfekcji.Moim samochodem teraz można cieszyć się z jazdy, ale to dzięki Mktuning zrobili kawał dobrej roboty. Szacunek, że podjęli się naprawy po garażowcu co naprawia samochody przy pomocy forum.Pozdrawiam POLECAM ten serwis w 100% ",
Daniel, Mazda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dlaczego żarówki ledowe cały czas migają światłem pulsacyjnym nawet kiedy są wyłączone ?
Peugeot 107 2012 .Światła dzienne. Kupiłem go z światłami dziennymi tak podłączonymi że włączają się automatycznie światła mijania po odpaleniu silnika. Chcę się tego pozbyć i założyć LED drl ale nie wiem gdzie szukać dotychczasowego podłączenia .Nie ma żadnego modułu który by można rozłączyć...
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale...
witam mam pytanie Mazda cx5 jedno swiatlo ledowe jazdy dziennej swieci bardzo slabo ledwo go mozna zauwarzyc i jeszcze w dodatku troche mruga auto jest juz po gwarancji i nie wiem na jaki wydatek mam sie przygotowac? Wdzieczny bym byl za jakies porady Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje