"Pan Mirek jest profesjonalistą, choć do ludzi nadmiernie gadatliwych nie należy. W tym fachu jednak liczy się robota i tu trzeba przyznać nie mam zastrzeżeń. Umie rozpoznać co jest przyczyną usterki, a jak czegoś nie wie to nie przy tym nie grzebie i nie wymienia fury nie potrzebnych części. Poza tym w miarę tanio, terminowo i skutecznie. Polecam.",
Fazor, Fiat Stilo JTD
"Wyjatkowo uczciwy i dobry warsztat naprawiam i obluguje moje auta od 2 lat i kazda naprawa jest wykonana solidnie i tanio.Goraco polecam ten warsztat",
drfrankovich
"Jedyne co mogę napisać to same pochwały. Problem z moim autem DPF został usunięty w profesjonalny sposób, podejście do klienta na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Nadmienię że do tego warsztatu mam ok.100 km i to już mój drugi samochód zrobiony przez niech. Mimo takiej odległości na pewno do nich wrócę z miłą chęcią. Polecam z czystym...",
jan, Opel Captiva
"Pan Jarosław jest pierwszym gościem mechanikiem który ze mną rozmawiał miał dla mnie czas, gdyż chcialem zrozumieć co się dzieje z moją skrzynia biegów. Poświęcił czas na gadanie ale też wziął się do roboty powiedział o cenie z góry było to 2 do 3 tysięcy, ale nie naciągnął mnie gdy awaria okazała się prostsza niż oszacował.... poniżej...",
wojtek z czestochowy, vw passat
"W serwisie wymieniałem tylko opony, ale przekonali mnie żebym okresowy przegląd też robił u nich, więc spróbowałem. Ceny 3 razy niższe niż w salonie, a jakościowo bez zastrzeżeń. ponad rok temu naprawili mi rozrusznik za 160 zł, w salonie za to zawołali 1050 zł. Polecam ",
MarcinBB, Kia Sportage
"Gorąco polecam ten warsztat:)
Świetne, pełne profesjonalizmu miejsce. Pracownicy rzetelnie i fachowo podchodzą do swoich obowiązków. Sprawnie i szybko naprawiono mój samochód a ponadto służono mi kompetentną radą i pomocą.
Przy okazji, podczas naprawy auta można napić się tam pysznej kawy:)
Od tej pory naprawiam swój samochód tylko w...",
Iza, Ford fiesta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...