"Co się będę rozpisywać na pewno wrócę. Dobra diagnoza, miła i fachowa obsluga, szybka naprawa. Polecam w 100%",
Paulina, Mercedes AMG CLK
"Wręcz idealny warsztat,bardzo miła i fachowa obsługa.Naprawy wykonywane w terminie ustalonym.O wszystkich kosztach zostałam na bieżąco poinformowana.Warsztat polecam w 100 %",
Monika, mercedes w202
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
"Polecam serdecznie!!!
Fachowa obsługa szybko sprawnie na czas ",
Przemek, Mercedes