"Witam. Wprawdzie nie byłam z naprawą samochodu tylko skutera a mimo to mili panowie mi pomogli. Wielkie dzięki dla Nich za przychylność wobec klienta z tak nieprofesjonalnym pojazdem. ",
Agata, Peugeot
"Kompleksowa i rzetelna obsługa pod względem mechanicznym i elektrycznym.Polecam Wszystkim",
Wojtek, Peugeot 3008
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
"Polecam warsztat robota zrobiona szybko i dobrze.Napewno jeszcze tam nie raz wrócę pozdrawiam dzięnki za dobrą robotę.",
Dominik, Bmw e46