"Witam. Wprawdzie nie byłam z naprawą samochodu tylko skutera a mimo to mili panowie mi pomogli. Wielkie dzięki dla Nich za przychylność wobec klienta z tak nieprofesjonalnym pojazdem. ",
Agata, Peugeot
"Wręcz idealny warsztat,bardzo miła i fachowa obsługa.Naprawy wykonywane w terminie ustalonym.O wszystkich kosztach zostałam na bieżąco poinformowana.Warsztat polecam w 100 %",
Monika, mercedes w202
"Uprzejmy ,kompetentny , solidne podejście do klienta, szybka naprawa ,
koszty o.k. , zdecydowanie polecam",
Fabian, BMW 330d