"Co się będę rozpisywać na pewno wrócę. Dobra diagnoza, miła i fachowa obsluga, szybka naprawa. Polecam w 100%",
Paulina, Mercedes AMG CLK
"Najlepszy warsztat w Skawinie. Profesjonalna i miła obsługa i ceny nie z kosmosu ;-)
Instalacja gazowa założona w ciągu dwóch dni i wszystko świetnie działa.",
Kamil , Fiat Seicento
"Pomimo że warsztat nie robi wrażenia gabarytami to zdecydowanie polecam naprawę u pana Pawła ze względu na solidnośc, wysoką jakośc usług i przede wszystkim uczciwe podejscie do klienta. ",
Tomek, VW Passat
"Serwis klimatyzacji i wymiana opon przeprowadzony bez zarzutów i od ręki z drogi ",
Sponge , Fiat 500 Abarth
"Bardzo polecam chłopaki znają się na rzeczy! Usterka usunięta szybko !Cenowo tez ok nie kroją jak inne zaklady mechaniczne;-)na pewno wrócę jezeli mój wóz znów odmówi dalszej współpracy!",
ToJa, Seat Ibiza