"Zdecydowanie polecam. Naprawa zawsze wykonana szybko, profesjonalnie i rzeczowo. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, polecam !
",
Ula, Peugeot 206
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
"Zdecydowanie polecam!! Ogarniety i uczciwy. Szczerze powie jak wygląda sytuacja.
Ciężko o dobrego mechanika któremu można zaufać.
Fakt że do tego serwisu mam prawie 100km a i tak tam jeżdzę mówi chyba sam za siebie. ",
Staszek, Alfa GT
"Jestem szczerze wdzięczny za pomoc oraz wykonywane naprawy w waszym warsztacie. Jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem co do wykonanych usług. Daję duży plus za informowanie telefoniczne klienta co może być przyczyną powstania usterki i w jak najprostrzy i skuteczny sposób można wykonać naprawę. Choć mam ok. 60 km do waszego warsztatu dla mnie...",
PKru, Skoda Octavia II
"Gorąco polecam. Naprawdę solidne i rzetelne podejście do klienta. Szybko i niedrogo a przede wszystkim dobrze wszystkie naprawy zostają wykonane. ",
Katarzyna
"Usterka usunięta . W serwisie FIATA przez cały okres gwarancji usterki się nie dało usunąć .Według mechaników serwisu FIATA -....to się nie da te samochody już tak mają ,trzeba z tym żyć i jeżdzić. Nie napiszę jaka była przyczyna bo mechanicy FIATA mogą to czytać . Niech dalej myślą że są super .Przy okazji wymieniono olej , wszystkie filtry...",
Mieczysław, FIAT TIPO 1.4/95KM
"wymiana silnika naprawa zawieszenia i skrzyni",
wujek
"Mechanik godny polecenia - szybko solidnie, jestem megazadowolony :)",
Maciej
"Polecam tego mechanika. Jest bardzo dobry, solidny i uczciwy.",
Michał, Peugeot 307
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...