"Szybko tanio dokładnie i przyzwoicie. Właściciel uczciwy i rzetelny. Tak trzymać panie Czarku.Pozdrawiam Leo.",
Leo
"Ja i moi znajomi,byli bardzo zadwoleni z usług tego pana...a swoją drogą jeśli chodzi o autogaz to na dzień dzisiejszy w Pulawach nie ma lepszego warsztatu....a zjeżdziłem już wielu....",
lift
"Bardzo dobry mechanik, choć niezbyt tani. Robi solidnie i dokładnie, a odległe terminy mówią same za siebie. Polecam.",
Gosia, seat
"Oddałam auto na wymianę oleju. Sprawnie i w dość konkurencyjnej cenie zostało to zrobione. Ogólnie polecili mi ten warsztat znajomi i się nie zawiodłam - przyjadę tam następnym razem.
Z całego serca POLECAM!",
Madzia1995, BMW E46
"Usługa wykonana na najwyższym poziomie,wyważanie perfekcyjne i co najważniejsze warsztat umawia na godziny ",
Ewa, Opel
PLUSOIL PRZEMYSŁAW WACH to warsztat samochodowy w którym szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło...
"Szybko, tanio, umawiam się na telefon, zabierają auto z pod domu nie naciągają, wszelkie ewentualne dodatkowe koszty które wynikają w trakcie konsultują.Samochody naprawiam już od kilku lat i nie znam lepszego warsztatu w okolicy. Zawsze na czas i auto odprowadzone pod dom. POLECAM!!!",
J.W.
"Czas, cena, jakość. Doskonały wybór. Polecam z całego serca",
Marcin Madejek, Mazda 6 2005 kombi
"Właściwie to nie wiem jak sprawują się inne warsztaty w Puławach. Zawsze jeżdżę tylko do nich. Powód jest prosty. Wiem ze wszystko zrobią jak trzeba i to za „normalne” pieniądze. Na kilkadziesiąt lat współpracy, tylko jedna mała reklamacja i to wynikła z przeoczenia. Pracują tam ludzie którym można zaufać.
Polecam wszystkim
",
Amat, Peugeot
"Do tej pory jeździłam tylko na przeglądy, szybko i solidnie sprawdzają auto w każdym calu niema mowy żeby wypuścili z czymś co może zaszkodzić sobie lub komuś. Ale przyszedł czas na naprawy i napewno teraz do nich wrócę :) ",
Dominika , bmw
Warsztat samochodowy WACAR to autoryzowany serwis Bosch Car Service w Puławach, działający w dwóch obszarach: mechanika pojazdowa oraz blacharstwo-lakiernictwo. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe i bieżącą obsługę auta, a każdy nasz...
"Bardzo dobrze poradzili sobie z prostowaniem, wyważaniem kół aluminiowych i wykryciem wady jednej z opon. Szkoda tylko, że od razu do nich nie pojechałem z występującymi usterkami. Zaoszczędziłbym czas i pieniądze stracone w innych warsztatach. Samochód teraz prowadzi się tak jak powinien.
",
Maciek, BMW
"Mojego wozu co prawda nie naprawiał (mój grat ma przegnitą podłogę i pan Andrzej nie bardzo chciał go brać na podnośnik, w dodatku była duża kolejka), ale dostałem jedną bardzo cenną radę, dzięki której udało mi się pokonać problem samemu.
Potwierdzam, że właściciel jest bardzo kulturalny, można z nim porozmawiać jak równy z równym i, co...",
jijja
"Fachowa i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.",
Sylwia, Corsa
"Szybko, sprawnie i na temat. Polecam z czystym sumieniem. ",
Krzysztof, Seat
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Wszystko na czas i sprawnie.Obsługa miła,a przede wszystkim kompetentna.Potrafią doradzić,a ceny za usługi bardzo przystępne.Z czystym sumieniem mogę polecić!",
Ania, Nubira II
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...