"Super super super! Nie dość, że panowie wyręczyli mnie w holowaniu upadłego peugota, to jeszcze usunęli usterkę w kilka godzin za niewielkie pieniądze. Polecam!!",
Ewka, Peugot 307
"Bardzo dobry mechanik, choć niezbyt tani. Robi solidnie i dokładnie, a odległe terminy mówią same za siebie. Polecam.",
Gosia, seat
"Usługa wykonana na najwyższym poziomie,wyważanie perfekcyjne i co najważniejsze warsztat umawia na godziny ",
Ewa, Opel
ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWY SERWIS POJAZDÓW !!! Przeglądy rejestracyjne - pojazdów do 3,5 t, motocykli - pojazdów z instalacją gazową - ciągników rolniczych, przyczep Diagnostyka komputerowa Regulacja geometrii kół Serwis instalacji gazowych...
"Szybko, tanio, umawiam się na telefon, zabierają auto z pod domu nie naciągają, wszelkie ewentualne dodatkowe koszty które wynikają w trakcie konsultują.Samochody naprawiam już od kilku lat i nie znam lepszego warsztatu w okolicy. Zawsze na czas i auto odprowadzone pod dom. POLECAM!!!",
J.W.
"Czas, cena, jakość. Doskonały wybór. Polecam z całego serca",
Marcin Madejek, Mazda 6 2005 kombi
"Jeżeli muszę skorzystać z serwisu to tylko tutaj. Pełny profesjonalizm i kultura obsługi klienta. Przy okazji wymiany oleju, w wyniku diagnostyki komputerowej stwierdzono kilka drobnych usterek o których zostałem poinformowany z propozycją ich usunięcia. Nie były to usterki wysoko kosztowe, ale nie usunięte mogły te koszty zwielokrotnić. Miałem...",
ted, Mercedes ML320 W164
"Polecam ten warsztat wśód znajomych, miła fachowa obsługa i porada, brak podejścia z góry do klienta, Byłem tam z róznymi samochodami nie jeden raz, Zawsze pełen profesjonalizm",
trebor
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Rzuca silnikiem jak jest tylko nagrzany na biegu jałowym brak błędów na diagnostyce i zmienione koło dwumasowe na nowe i brak efektów :-(
do predkosci 110km/h auto jedzie dobrze po zwiękrzeniu prędkości traci moc i zwalnia do setki po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu auto znów ma moc ale tylko do prędkości 120lub130 i to samo się dieje co moze byc przyczyną??
Po odpaleniu silnika 2.0 disel 136km słychać dziwny ciągły pisk z lewej strony silnika co to może być ? Proszę o pomoc.
Witam Mam pewien problem z dziwnym stukiem w silniku 3.0 cdi (om642) w mercedesie w212 350 cdi. Dziwny dźwięk objawia się niemal identycznie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=RabVaQHL0lA Co najdziwniejsze, jest to nowy silnik (po regeneracji), gdzie ,wymieniono wał korbowy...