"Szybko tanio dokładnie i przyzwoicie. Właściciel uczciwy i rzetelny. Tak trzymać panie Czarku.Pozdrawiam Leo.",
Leo
"Ja i moi znajomi,byli bardzo zadwoleni z usług tego pana...a swoją drogą jeśli chodzi o autogaz to na dzień dzisiejszy w Pulawach nie ma lepszego warsztatu....a zjeżdziłem już wielu....",
lift
"Bardzo dobry mechanik, choć niezbyt tani. Robi solidnie i dokładnie, a odległe terminy mówią same za siebie. Polecam.",
Gosia, seat
"Oddałam auto na wymianę oleju. Sprawnie i w dość konkurencyjnej cenie zostało to zrobione. Ogólnie polecili mi ten warsztat znajomi i się nie zawiodłam - przyjadę tam następnym razem.
Z całego serca POLECAM!",
Madzia1995, BMW E46
"Wymiana opon i wyważanie na najwyższym poziomie POLECAM",
klijent, Audi
PLUSOIL PRZEMYSŁAW WACH to warsztat samochodowy w którym szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło...
"Szybko, tanio, umawiam się na telefon, zabierają auto z pod domu nie naciągają, wszelkie ewentualne dodatkowe koszty które wynikają w trakcie konsultują.Samochody naprawiam już od kilku lat i nie znam lepszego warsztatu w okolicy. Zawsze na czas i auto odprowadzone pod dom. POLECAM!!!",
J.W.
"Czas, cena, jakość. Doskonały wybór. Polecam z całego serca",
Marcin Madejek, Mazda 6 2005 kombi
"Przez telefon przekazałam usterki i ustaliłam termin wizyty, zostałam przyjęta zgodnie z ustaleniami. Wstępnie poinformowano mnie o terminie zakończenia naprawy a potem telefonicznie zaproszono po odbiór. Odwieziono mnie do domu i zaproponowano transport po odbiór. Auto czyste (widać, że dbają o czystość wnętrza, bo zakładają pokrowce foliowe w...",
Anna, Skoda
"Pełny profesjonalizm! Uczciwa i miła obsługa, naprawa przeprowadzona rzetelnie i szybko. Według mnie najlepsza myjnia i stacja diagnostyczna w Puławach ",
Mariola , Peugeot 307
"Polecam ten warsztat wśód znajomych, miła fachowa obsługa i porada, brak podejścia z góry do klienta, Byłem tam z róznymi samochodami nie jeden raz, Zawsze pełen profesjonalizm",
trebor
"Fachowa i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.",
Sylwia, Corsa
"Szybko, sprawnie i na temat. Polecam z czystym sumieniem. ",
Krzysztof, Seat
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Wszystko na czas i sprawnie.Obsługa miła,a przede wszystkim kompetentna.Potrafią doradzić,a ceny za usługi bardzo przystępne.Z czystym sumieniem mogę polecić!",
Ania, Nubira II
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...