"Szybko tanio dokładnie i przyzwoicie. Właściciel uczciwy i rzetelny. Tak trzymać panie Czarku.Pozdrawiam Leo.",
Leo
"Ja i moi znajomi,byli bardzo zadwoleni z usług tego pana...a swoją drogą jeśli chodzi o autogaz to na dzień dzisiejszy w Pulawach nie ma lepszego warsztatu....a zjeżdziłem już wielu....",
lift
"Bardzo dobry mechanik, choć niezbyt tani. Robi solidnie i dokładnie, a odległe terminy mówią same za siebie. Polecam.",
Gosia, seat
"Oddałam auto na wymianę oleju. Sprawnie i w dość konkurencyjnej cenie zostało to zrobione. Ogólnie polecili mi ten warsztat znajomi i się nie zawiodłam - przyjadę tam następnym razem.
Z całego serca POLECAM!",
Madzia1995, BMW E46
"Wymiana opon i wyważanie na najwyższym poziomie POLECAM",
klijent, Audi
PLUSOIL PRZEMYSŁAW WACH to warsztat samochodowy w którym szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło...
ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWY SERWIS POJAZDÓW !!! Przeglądy rejestracyjne - pojazdów do 3,5 t, motocykli - pojazdów z instalacją gazową - ciągników rolniczych, przyczep Diagnostyka komputerowa Regulacja geometrii kół Serwis instalacji gazowych...
"Szybko, tanio, umawiam się na telefon, zabierają auto z pod domu nie naciągają, wszelkie ewentualne dodatkowe koszty które wynikają w trakcie konsultują.Samochody naprawiam już od kilku lat i nie znam lepszego warsztatu w okolicy. Zawsze na czas i auto odprowadzone pod dom. POLECAM!!!",
J.W.
"Czas, cena, jakość. Doskonały wybór. Polecam z całego serca",
Marcin Madejek, Mazda 6 2005 kombi
"Właściwie to nie wiem jak sprawują się inne warsztaty w Puławach. Zawsze jeżdżę tylko do nich. Powód jest prosty. Wiem ze wszystko zrobią jak trzeba i to za „normalne” pieniądze. Na kilkadziesiąt lat współpracy, tylko jedna mała reklamacja i to wynikła z przeoczenia. Pracują tam ludzie którym można zaufać.
Polecam wszystkim
",
Amat, Peugeot
"Miałem przyjemność tam pracować i widziałem jak chłopaki zajmują się samochodami od tzw."kuchni". Przyszedł czas, że i ja musiałem oddać swoje auto w ręce mechaników. Zdecydowałem się oczywiście na Auto Centrum Boreczek. Chłopaki naprawili auto szybko, zgodnie ze sztuką i co tu dużo mówić.. od tamtej pory zrobiłem już ładnych pare tysięcy i z...",
Kacper, Audi a3 8l 1.9 TDI
Warsztat samochodowy WACAR to autoryzowany serwis Bosch Car Service w Puławach, działający w dwóch obszarach: mechanika pojazdowa oraz blacharstwo-lakiernictwo. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe i bieżącą obsługę auta, a każdy nasz...
"Szybko, praktycznie zrobione od ręki, ceny również są dość niskie. Póki co wszytko działa sprawnie, żadnych reklamacji. Polecam!!",
Marz, Renault
"Fachowa i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.",
Sylwia, Corsa
"Szybko, sprawnie i na temat. Polecam z czystym sumieniem. ",
Krzysztof, Seat
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia.Wszystko na czas i sprawnie.Obsługa miła,a przede wszystkim kompetentna.Potrafią doradzić,a ceny za usługi bardzo przystępne.Z czystym sumieniem mogę polecić!",
Ania, Nubira II
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...