"Wszystko zrobione dobrze w bardzo szybkim czasie (jeden dzień).Jestem bardzo zadowolona. Od dzisiaj z autem tylko do tego warsztatu. W trzech innych nie widzieli problemu z uciekającym płynem (podobno wszystko jest ok). ",
Ula, Opel Meriva 1.7dti 2005r
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Naprawa klimatyzacji. Bardzo szybko a cena w normie. Dziala wiec 10 na 10",
Dennis, mercedes vito 2,2 diesel, 2000r
"Wymiana zawieszenia skoda superb ,szybko starannie ,cena w normie,polecam ",
Tomasz, Skoda
"Z każdą naprawą części jeżdżę do serwisu setcar. Nigdy się nie zawiodłam. Ostatnie naprawy to wymiana całego układu hamulcowego, zrobiona klima, wymiana filtrów, oleju silnikowego i innych płynów, przegłuby. Jestem kobietą o małej wiedzy technicznej samochodu wiec pan mechanik rzeczowo mówi mi co jeszcze trzeba wymienić lub naprawić. Ostatnio...",
Asia, Volkswagen golf VI kombi
"Najlepszy mechanik jakiego spotkałem!
Szybka diagnoza i profesjonalna naprawa!
Polecam !!!",
Andrzej75, MAZDA CX7
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Wymiana opon na zimowe przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie.",
Adam, SEAT Altea 1.6 2005
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam Forda Mondeo mk4 2010r 2.2 TDCi auto posiada DPF.Moje pytanie jest następujące koleżanka ma FAPa i powiedziała mi że co jakiś czas musi go uzupełniać bo jest to dodatek, który miesza się z paliwem.Czy w moim Mondeo też jest taki zbiornik i ten płyn który należy uzupełnić. Bo od...
Jaki dodatek do oleju napedowego fap ,Peugeot 308sw 92km 2010?
Witam, mam kilka pytań odnośnie filtra cząstek stałych w silniku 1,6TDCI firmy PSV. Jak często trzeba dolewać tam płyn do filtra? Czy płyn EOLYS DPX 42 będzie odpowiedni? Słyszałem, że sam w sobie płyn jest strasznie drogi. Przy okazji, gdzie znajduje się zbiorniczek z tym płynem?
Pytanie odnośnie filtra FAP. Skąd będę wiedział, że należy dolać płynu Eolys? I czy każdy zwykły warsztat może mi go uzupełnić? Co jeżeli nie uzupełnię płynu?