"Super szybki termin wizyty(ten sam dzien co pytanie o termin naprawy).Super szybka naprawa-1 dzien.Mila ekipa.Warsztat na wysokim poziomie(sprzet.czystosc.)Duzy asortyment uslug.",
Sebastian, Alfa romeo 159 1.9jtdm
"Polecam mechanika - szczególnie posiadaczom Opla Vectry ",
weczi
"Duża fachowość,jestem bardzo zadowolony z usług,polecam wszystkim",
adik, Ford
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Bardzo miła obsługa.Perfekcyjnie wykonana usługa.Zakład godny POLECENIA!!!!!!!!!",
mutaj, Mazda 6
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Witam.
To co Panowie uskuteczniają w warsztacie to majstersztyk.
Bardzo szybko, sprawnie mimo kłód rzucanych pod nogi przez ubezpieczyciela sprawcy firmę HDI . Dzięki fachowcom auto wygląda lepiej niż przed kolizją, wszystko wykonane z użyciem oryginalnych części. Auto zastępcze od ręki. Bez problemów bo wszystkim zajmuje się warsztat...",
BARTEK, OPEL OMEGA 3,0