"Super polecam ! Szybko tanio profeska. Aż sie zdziwiłem z czasem wykonania usługi.",
Paweł
"Jedna wielka sciema może 3 lub 4 pracowników to fachowcy bo reszta to pajace którzy człowiekowi wciskają kit a rozmowa z właścicielem to jeden wielki kabaret.4 razy przyjeżdżałem na poprawki dopiero gdy dość młody mechanik wziął moje auto nie miałem pózniej problemów z autem. a cena to koszmar !!!!!!!!!!!!!!",
mati
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...