"Serwis zrobiony prawidłowo na oryginalnych filtrach i dobrym oleju. Stare czesci oddali. Bardzo miła obsługa. Mieli delikatne opóźnienie, ale to pewnie przez duża ilość klientów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.",
Emil, BMW 120d
"Polecam jak najbardziej duży warsztat profesjonalna obsługa i gwarancja nie jak w popularnych stodolach",
Luk, Bmw
"Witam. Po znachorach, pseudo fachowcach, wizjonerach i chłopach od siekiery i młota, dzięki znajomemu z Radomia trafiłem VW LT 2,5 TDI w rozsypce po w/w fachowcach, a w zasadzie ledwo się dotoczyłem z Warszawy do Radomia do Auto - Jaru. A tu szybko, konkretnie i za małe pieniądze, przede wszystkim Panowie znają się i są wysokiej klasy...",
zadbany dom, vw LT
"Witam ja wystawiam swoją opinnie krótko i na temat jestem bardzo zadowolony z to Auto Spec Francuz szybka i konkretna wymiana kontakt też bez problemowy Polecam!!!!! Aha i ceny niskie :)",
TSŁ, Nissan Primera
"Kupiłem Volvo xc90 2008r. 3.2 .Auto sprowadzono z Kanady. Niestety przed dokonaniem zakupu stało około roku na placu. Po zakupie okazało się, że zaczęły występować problemy z elektroniką. Jeździłem przez prawie rok po różnych warsztatach lepszych, gorszych. Byłem także w autoryzowanym serwisie. Diagnostyka była różna, wymienić to lub tamto.......",
Andrzej, Volvo xc90
"Sprawnie i dokładnie przede wszystkim. Ceny ok. Przede wszystkim bardzo dobra jakosć usług i konkretnie",
Kamil, renault
"Bardzo polecam super obsługa rzetelna ,szybka ,fachowa ",
Paweł , Renault Grand Espace 2.0T
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
"Zanim przyjechałem na BRACKĄ odwiedziłem paru "znachorów", którzy wymyślali niestworzone rzeczy. U Pana KNIECIA chłopaki szybko zdiagnozowali problem jednak musiałem zostawić samochód. Miałem trochę obaw po tym co tu wyczytałem, jednak ku mojemu zdziwieniu odebrałem samochód następnego dnia calutki wysprzątany, umyty no i co najważniejsze...",
Chudy07, Audi A4
"Warsztat samochodowy godny polecenia. Przyczyna usterki szybko namierzona i sprawnie wyeliminowana. Ceny adekwatne do posiadanego sprzętu (dedykowane komputery po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych, specjalistyczne narzędzia). Właściciele i pracownicy, mimo odczuwalnego zapracowania, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta. W...",
Dominik, Mercedes-Benz Klasa E W211
"Fachowo i na czas. Jestem bardzo zadowolona z uslugi - polecę ten warsztat znajomym.",
Ela, Skoda Octavia
"Polecam w 100%. Szybko mi zdiagnozowali usterkę no i cena usługi niewygórowana. ",
emtek, Opel Corsa
"Polecono ten zakład przez'' pocztę pantoflowa'' .Instalacja LOVATO Smart pod maską super, nic nie widac.wlew pod klapką na benzynę .Przejechałem 7000km , wszystko ok.Polecam ",
rmf, audiA6 2,4
"Polecam! Po lekkiej kolizji potrzebowałem przewieźć samochód, firme znalazłem w telefonie, laweta zjawiła sie błyskawicznie, ceny ok. Pozdrawiam",
Piotrek
"Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Naprawa zawsze jest na czas, a obsługa uprzejma i bardzo wyrozumiała. ",
Agata, Renault Laguna
"Wszystko bezproblemowo. Szybka naprawa szyb elektrycznych. Tanio. Polecam",
Mietek, opel vectra
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam auto Opel Insygnia z automatem skrzynia Aisin af50-8 przy jakim przebiegu zmienić olej w skrzyni i jaki były koszt takiej operacji. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam
Dzień dobry .Posiadam auto DS5 z automatyczna skrzynia biegów. Przebieg 146 ty. km :Chciałbym wymienić olej w skrzyni ponieważ myślę ze poprzedni właściciel nie wymieniał. Czy dynamiczna wymiana ma sens i czy jest bezpieczna? Skrzynia do tej pory pracuje bez zarzutu. Auto jest z roku 2012...
Ford mondeo kombi 2008. Automat. 2000 czy w tym modelu nie wymienia sie oleju w skrzyni biegow?
Witam mam pytanie odnośnie auta Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI z automatyczno hydrauliczną skrzynią biegów. Mianowicie auto szarpie tylko na rozgrzanym silniku na wstecznym i na pierwszym biegu dalej jest ok , i pytanie czy wymiana oleju może spowodawać naprawe tej usterki czy pogorszyć...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...