"Warsztat znam od kilku lat i zawsze miałem o nim dobre zdanie co do fachowość i usług jak i do przyzwoitych cen . Ostatnio w aucie poczułem nieprzyjemny zapach spod maski oraz pokazały się jakieś plamy - pierwsza myśl wyciek oleju. Postawiłem moją ślicznotkę do warsztatu pełen obaw, że wydam parę złotych... i tu miła niespodzianka po około 2...",
Mariusz, AUDI A4 B8 1.8 TFSI
"Jestem zadowoloną klientką tego warsztatu ! Gorąco polecam ! ",
Ula
"Profesjonalana usługa. Pan z lawety bardzo miły i pomocny . Polecam usługi ",
Anita, Renault Laguna 3
"Auto szarpało i nie chciało jechać powyżej 30km/h. Nie mogłem pojechać w teren. Przyjęto mnie bardzo miło i pomimo iż za pomocą komputera nie udało się szybko ustalić usterki zajęto się moim autem i szybko usunięto usterkę, oraz wskazano mi co w przyszłości można poprawić w aucie.
Dziękuję za szybkość i fachowość usługi!",
Bartek, Toyota Yaris