"Warsztat naprawdę na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo mili panowie, doradzą, pomogą, nie naciągają na koszty Serdecznie polecam.
pozdrowieniami dla właściciela i pracowników :)",
Zbyszek, Opel Vectra