"Wita, byłam po raz pierwszy i jestem mile zaskoczona. Naprawa solidna w dosc krótkim czasie. Koszty naprawy zaskakująco niższe niż w poprzednich serwisach (co cieszy nie tylko mój portfel). Pracownicy rzetelni i uczciwi. Jeśli naprawa samochodu, to tylko u Państwa! Dziekuję i Polecam.",
Ewelina, bmw
"Od dłuższego czasu jestem klientem firmy "Makulski". Kadra wykwalifikowana która potrafi doradzić a co najważniejsze trafnie diagnozuje wadę. Koszty naprawy adekwatne do usterki i zawsze można liczyć na jakiś rabat albo promocje. Serdecznie polecam ten serwis :)",
Maciej, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?