"Regulacja hamulca ręcznego szybko i sprawnie. Polecam!",
Mariusz, Opel astra h 2004
"Polecam goraco, naprawiam swoje auta w tym warsztacie i nigdy nie bylo problemu, naprawy wykonane wachowo i solidnie. ",
MJ23, Opel Corsa, Volkswagen Sharan
"Tanio i solidnie. Dysponują 3 stanowiskami pracy nie trzeba czekać aż zwolni się miejsce. Od razu rozpoznana awaria . Polecam w 100%. ",
zadowolony krzyś, audi
Jesteśmy firmą prawa handlowego, która od 1967 r. prowadzi działalność operacyjną na terenie Słupska przy ulicy Kopernika 27a. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji. AUTO-ZOOM Krajnik jest firmą dwupokoleniową o długoletniej...
"gość zna się na robocie !! problem polega na tym , że jeśli posiadacie swoje części to nie naprawia !!!
ponieważ zarabia na prowizji na cześćiach i kasuje za robotę . Co w sumie wychodzi bardzo drogo !!!! ",
kierowca, audi
"Edek Szendrak to profesjonalna firma z certyfikatami Boscha, bardzo dobrze wykonują zlecone naprawy i są wszechstronni, młoda załoga to przyszłość dla naszego terenu, zamiast opuszczać kraj młodzi fachowcy pracują u pana Edka. Młodzi wyszkoleni z otwartymi na wiedzę umysłami i wielką sprawnością manualną, wykonują swoje zadania znacznie...",
klient stały z BMW 7, BMW 7
"Do Kuba-Tradex przyjeżdżam aż z gdańska, więc raczej sam ten fakt potwierdza jakość usług tego warsztatu. Fabian śmiga jak nigdy i o to właśnie chodzi...",
Łukasz, Skoda/Fabia
"Gorąco polecam ! Obsługa klienta wzorowa, Fachowe podejście do sprawy, profesjonalizm na poziomie bardzo wysokim, na każdym etapie wykonywania usługi kontakt SMS lub telefoniczny. Skorzystałem z 2 usług i na pewno będę wracał, po wizycie w tym warsztacie moje auto wygląda co najmniej o 5 lat młodziej :) polecam !!! ",
Jacek Marciszewski, Audi a7
"U Pana Jacka naprawiam auta już od 10 lat. Zawsze niezawodny, doskonały fachowiec!",
Piotr, volkswagen passat
"Sprawna i szybka obsługa przystępna cena i przede wszystkim miła atmosfera ",
Renata
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...