"Sprawnie i fachowo. Naprawiałam elektrykę w samochodzie. Polecam ",
Iwona, Kia Rio
"Bardzo dobry serwis.. ceny przyzwoite, obsługa fachowa.. perfekcyjnie ogarnęli zawieszenie (przód+tył), hamulce i klimę. trochę długie terminy, ale i tak warto. bardzo polecam",
Becky, Hyundai i30
"Dziękujemy za profesjonalną pomoc.W piątkowy wieczór 15.02.2019r. przyjechaliśmy do Wrocławia na odpoczynek z Pomorza.Zepsuł nam się samochód.Pan Walter był jedynym z 3 mechaników który zgodził się w sobotę naprawić nasz samochód, który dotarł do warsztatu na lawecie.Dołożył wszelkich starań byśmy mogli w niedzielę odjechać do domu. Samochód w...",
Aldona, fiat Punto
"Bardzo profesjonalne, rzetelne i uczciwe podejście do zgłoszonej usterki. Poza tym ekipa zdiagnozowała szereg innych elementów stwarzających zagrożenie w czasie jazdy. Polecam w 100%!!!!",
Bartek , Citroen Xantia II 2000r 2.0 HDI 90KM DIESEL
"5 miesięcy pukania o pomoc w naprawie mojego Mercedesa, nikt nie dał rady...
FC Serwis dał.. Chłopaki wyrobili się w kilka dni, zdiagnozowali, naprawili, działa, jeździ, nie ma błędów !
",
JTF, Mercedes S400
"Spalanie spadło prawie o litr, 30koni wiecej... polecam!",
limak8, volkswagen passat combi 2003
"Zapisałam się przez internet na wizytę, info dostałam na drugi na telefon. Nie wiem jak działa portal przez który się zapisywałam, ale Pan nie za bardzo wiedział o jaką naprawę chodziło. Kazał mi przyjechać na następny dzień, usterka została naprawiona bardzo szybko. Nie zapisze się więcej przez portal Dobry Mechanik, ale na pewno skorzystam z...",
Majka, Toyota corolla 2002 E 12
"Jestem bardzo zadowolony z usługi w tym warsztacie z ceny jakości oraz solidności.
Polecam każdemu bardzo rzetelny, mechanik bez żadnych ściem mówi co jest do zrobienia.
Jeszcze raz polecam naprawdę warto. ",
klięt, vw
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"W moim audi Pan Grzegorz wymieniał mi wadliwy licznik i pełny FIS, czego inni nie chcieli się podjąć. Wszystko działa perfekcyjnie, dodatkowo naprawił wyświetlacz w którym nie było kilku linii. Polecam",
Paulina, Audi
"Polecam. Szybko i fachowo.Właściciel widać że pasjonat motoryzacji ukierunkowany na dobre i skuteczne rozwiązania . Nie wciska Lipy.Nie naciagaja szybko i sprawnie a co wazne dla mnie informoja o kazdych dodadkowycz kosztach polecam
",
Grzechu, Seat Toledo
"Po poważnej awarii musiałem wymienić silnik w Volvo S40. Zdecydowałem się na większy niż dotychczas i nie stanowiło to najmniejszego problemu. Całość trwała zaledwie kilka dni a i cena była naprawdę atrakcyjna. Zdecydowanie godny polecenia mechanik. Konkretny, profesjonalny, uczciwy i przede wszystkim z pasją. ",
Mikołaj, Volvo S40
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"Szybko i sprawnie. W 40 min naprawa opony zimowej do s-max po przebiciu. Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia i doradztwo. ",
BIK1, Ford s-max
"Szybko, tanio i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam jak najbardziej! :) ",
Zadowolina, Volkswagen
"Od kilku lat naprawiam swoje oba autka u Pana Rafała. Zawsze można się dogadać, uprosić termin, najważniejsze, radzą sobie z każdą usterką i awarią. Super, polecam.",
Marek Klimatyzacja
godziny pracy: od pn do pt 8:00 - 16: 00
Centrum Usuwania Wgnieceń w Custom Center. - NOWY PUNKT Znajdujemy się w środku Wrocławia na ulicy PRZEDMIEJSKIEJ 1. Ulica boczna Legnickiej, za stacją BP, restauracja McDonalds i TGG. Jesteśmy długoletnią firmą, działająca w branży...
We speak English, Polish, Russian, Ukrainian
Oferujemy usługi związane z mechaniką ogólną i precyzyjną dla samochodów osobowych wszystkich marek. U nas wykonasz kompleksowe naprawy w uczciwej cenie. Mamy 4 stanowiska i dokładamy wszelkich starań, żeby naprawy były wykonane możliwie...
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na ul. Kolbuszowskiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług. Każdy klient jest traktowany u nas wyjątkowo.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje