AV_serwis to nowoczesny warsztat samochodowy, który łączy szeroki zakres usług z dbałością o detale i wygodą klienta. Specjalizujemy się w: — kompleksowej mechanice i diagnostyce (w tym regeneracja DPF/EGR, naprawa zawieszenia, obsługa...
"W końcu znalazłem fachowca który poradził sobie z moją przekładnią w VW Touran 1.9 TDI.
W dwóch warsztatach gdzie oddałem swoją przekładnie średnio po dwóch tygodniach wracałem na reklamację:( Oczywiście za każdym razem usługa trwała prawie 7 dni!!
Pan Krzysztof poradził sobie z moją przekładnią w 3 dni i jeżdżę już prawie 2 miesiące i nic...",
Grzegorz, VW Touran
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Szybko, fachowo i konkretnie. To mi się podoba! Cena nie zwala z nóg, a nawet gdyby było trochę drożej, to i tak bym się skusił, bo warto!
Polecam! ",
Tkacz, audi a4
"
Bardzo dobry warsztat, naprawa zawieszenia wykonana szybko i nie drogo, autko po 2h do odbioru. Polecam",
kasia, vw pasat 1.9 tdi
"Polecam :) Kilka godzin po tym jak zostawiłem samochód zostałem poinformowany telefonicznie o tym co należy zrobić i jakie będą koszty. Obsługa była miła i profesjonalna, wszystko zostało załatwione bardzo szybko. Zdecydowanie jeden z lepszych warsztatów, w którym byłem.",
Massoti, Renault Clio
"Dobrze wykonana praca, szybko i solidnie. Polecam ten warsztat nie zdzierają z człowieka :-)",
kass93, Seat Leon
"Naprawy zostały wykonane 28.04.2017 r. więc za wcześnie definitywnie oceniać jakość ich wykonania ponieważ od chwili naprawy przejechałem zaledwie kilkanaście kilometrów, ale tak na "oko" wydaje się że usługa została wykonana solidnie.",
Lech Gierak, Mazda Premacy 2001 r.
"brak zastrzeżeń do fachowości wykonania i kosztu - warsztat godny polecenia",
MKamilaa
"Miła, sprawna usługa, zakład na terenie stadniny koni, toteż w trakcie oczekiwania
mogłam sobie podziwiać koniki ",
Magdalena , Kia Picanto, 1000, 2004
MKM Serwis powstał z pasji do aut i ich naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie, naprawie oraz obsłudze aut, które jest poparte branżowymi szkoleniami i wieloletnią praktyką w zawodzie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i...
"Punktualnie, szybko, miła obsługa i przede wszystkim wymiana bez zarzutów. Bardzo polecam, na pewno wrócę :)",
Parsley, Kia Rio 2019
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu mieszczącego się w centrum Wrocławia! Specjalizujemy się w szeroko pojętej mechanice pojazdowej wszystkich marek samochodów osobowych. Obsługujemy również busy. Świadczymy usługi w zakresie: ...
"polecam, jeden z nielicznych nie naciagajacych mechanikow, do tego eksperci
",
luk, Toyota Avensis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje