"Byłem mile zaskoczony podejściem do klienta ! Jako jedyny zgodził się na naprawę w szybkim terminie (planowany wyjazd). Pan Damian zdiagnozował błyskawicznie moje zawieszenie a następnie wymienił części (łączniki stabilizatora,sworznie gumy i tylne stabilizatory itd). Jestem bardzo zadowolony z dokonanej naprawy i różnych porad,
oraz wskazanie...",
andre1951, Kia ceed 1,4 benzyna
"Szczerze polecam. Rzetelnie, przejrzyście i uczciwie. Auto przyjechało na diagnostykę, sprawdzono je dokładnie, poinformowano mnie o wszystkich usterkach - mechanicznych i elektrycznych, decyzję o ich naprawie pozostawiono mnie. Koszt części był mi przedstawiony, jeszcze przed decyzją o ich wymianie. Terminowo też nie było źle bo dzwoniłem w...",
Sid, VOLVO s60
"Polecam warsztat każdemu, szybko tanio solidnie i profesjonalnie. Byłem tam i wiem że to mój warsztat i będę tam się serwisował. Po za naprawą służą też rada doradzają i traktują klijenta jak człowieka a nie jak chodzącą gotówke ... POLECAM Kazdemu ;)",
Łukaszek :)
Kompleksowe naprawy mechaniczne całodobowo w nagłych przypadkach. Przeglądy, naprawy, wymiany. Od A do Z Regeneracje: Przekładni kierowniczych, rozruszników, alternatorów itp. Wymiany: Rozrządy, układy hamulcowy, zawieszenia, układy...
"W każdej kategorii najwyższe noty. Warsztat Pana Marcina znalazłem w netcie, kierując się pozytywnymi opiniami. Miałem problem z przepustnicą w focusie 1.6 tdci, a właściwie taka była diagnoza innego warsztatu. Obdzowniłem sklepy. Brak takiego towaru. Ponoć w tym modelu to się nie psuje. Chwila namysłu - trzeba to potwierdzić. Piątek...",
Adam, Ford focus 1.6 tdci 90KM
Zajmujemy się pełną mechaniką, elektroniką oraz klimatyzacją. Naszą specjalizacją jest przerabianie aut sprowadzonych z USA. Mozliwość płatności Blikiem, Zapraszamy!
"Naprawiam w tym warsztacie 3 moje samochody. Wszystko zawsze wykonane na czas, profesjonalnie i bez żadnych problemów. Polecam warsztat tym, którzy szukają rzetelnego i zaufanego mechanika. ",
Józef, Ford Mondeo, Peugeot, Audi
Warsztat GERMAN-CAR AUTO KLINIKA Oferujemy: -Naprawy główne i bieżące -Wymiana oleju -Układy wydechowe -Spawanie plastiku -Mechanika pojazdowa -Renowacja lakieru -Polerowanie lamp -Konserwacja...
"Profesjonalne podejście do klienta wszystko powiedziane co jak dlaczego za ile na jakich czesciach itd.Bardzo miła obsługa polecam naprawdę fachowcy ",
Marek , Mercedes A 170cdi
"Szybka i sprawna obsluga, samochodem zajeli sie od reki, a zalezalo mi na czasie.
Polecam",
pawel, skoda octavia
"Szybka i miła obsługa. Fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony. Szok, że takie wgniecenia da się usunąć i nie ma po nich śladu. W innej firmie zaśpiewali sobie 3 razy tyle za szpachel. Polecam.",
Patryk, Hyundai i30
"Miła obsługa. Wszystko ok. *********************************",
Anna, Kia Ceed rocznik 1,5
"Szczerze warsztat warty uwagi szybko sprawnie i co najważniejsze dobrze . Kontakt z mechanikiem na poziomie bardzo dobrym z przyjemnością przyjeżdżam autem gdy coś się dzieje i wiem że gdy go odbiorę będzie w stanie idealnym polecam z całego serca :).",
Dominik , Audi A6 C6
"Moje Subaru WRX STI 2015 rok było chipowane w tej firmie wynik całkiem zadowalający około 330 km i blisko 480 NM a przede wszystkim dostępne bardzo nisko i łagodne wykresy. Można liczyć na podpowiedzi ze strony tunera do którego momentu mapa jest bezpieczna, co ewentualnie należy zmodyfikować w aucie żeby było więcej i mocniej...",
łukasz, Subaru wrx sti 2015 rok
"Jak zapłaciłeś 1500 , i usterka nadal występuje to powinieneś zwrócić się do nich z reklamacją , na pewno pomogą. Ja stale korzystam z ich pomocy i opisany przypadek nie wydaje mi się możliwy w wykonaniu tego serwisu.
",
Andrzej
"Wymiana uszczelniacz zaworowych + uszczelniacze, regulacja mechanizmu wycieraczek (gdzie inni mechanicy chcieli cały mechanizm wycieraczek wymieniać, tu okazało się to kompletnie zbędne) i kilka innych mniejszych lub większych usterek w moim 20letnim Volvo 850 zostały fachowo załatwione.
Uczciwie i szybko. Bardzo polecam. Ja już nie oddam...",
Nat, Volvo 850
"Terminowo przyjechalem i terminowo zostalem przyjety.Widac,ze panowie znaja sie na swojej robocie,toczenie tarcz z kontrola geometrii zajelo 2 godz.Moim zdaniem usluga wykonan fachowo i dobrze. Polecam.",
edi, Kia Sorento
"Wszystko przebiegło sprawnie i tak jak mnie poinformowano. Na plus zdecydowanie zasługuje fachowa obsługa i dobre podejście do klienta, a przy tym dobre ceny.
Zdecydowanie polecam!!",
Michał , Renault Laguna 1.5 tdci 2008
"Profesjonalna, bardzo pozytywna, pomocna obsługa nastawiona na zadowolenie klienta. Stały kontakt z Panem Przemkiem. Rozsądne ceny. Szybko znaleziona usterka. Szczerze polecam.
",
Emilia, Peugeot 607
"Wymieniałam opony i uzupełniałam klimatyzację. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Młody, kompetentny i kulturalny człowiek obsłużył mnie sprawnie udzielając przy okazji kilku cennych porad. Szczerze polecam zakład ",
Violetta Kasprzak, Volkswagen
"Super szybka diagnoza i naprawa wszedzie obdzwonilem nikt za bardzo nie wiedzial dlaczego licznik mojego Scenik piszczy a tu widac ze naprawde znaja sie na rzeczy dostarczone w poniedzialek a we wtorek kurier juz przywiuzl naprawiony normalnie expres!!!! Super !!! Dziekuje i polecam Rapid Auto Wroclaw!!!",
Rafal, Renault Grand Scenic
"Konserwacja rozrusznika wykonana bardzo sprawnie i szybko bez dodatkowych kosztów usterka usunięta bez żadnych problemów.Warszat oceniam bardzo dobrze solidnie ",
Sobczyk, Kia Ceed
"Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Naprawa odbyła się bardzo szybko i sprawnie, również koszty nie były wcale wysokie, także z wielką chęcią jeszcze skorzystam z usług. W końcu wiem, że mój samochód trafił w dobre ręce także naprawdę gorąco polecam . ",
Anastazja, Audi
"Chłopaki się starają w miarę sprawnie idą naprawy tylko łączenie z kompem do kitu",
Jarek, Ford F-Max
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje